Chytne barva stejně na přírodních vlasech a na melírech?

2 příspěvky / 0 new
Poslední
ver-onic.ka
Offline
Na fóru od: 15.05.2009
Chytne barva stejně na přírodních vlasech a na melírech?

Ahoooj.Jsem "špinavá blondýna".Poslední dobou se mi vlasy zdají spíše hnědě.Asi poslední 4 roky si nechávám vlasy pravidelně promelírovat,ale vásledek není vždy takový jaký bych si představovala...mám spíš takové ty tmavší žluté pramínky.Přemýšlím že si vlasy nehcám obarvit na nějakou středně hnědou:Dale bojím se toho,že barva chytne jinak na mých přírodních vlasech,a jinak na těch melírech...nechci mít strakatou hlavu...Nemáte někdo zkušenost?=)Předem dík ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahooj .no nevim al myslím že když dáš nějakou tmavší hnědou že to snad znát nebude ikdyž někde to možná bude světlejší..tam kde byly meliry!
Ale tak zkus. jiny melír.prášek který ti to více odbraví na světlejší pramínky.řekni že chces platinové nebo do bííla..jak ccheš pak dej vědět!

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Ahojky, škoda, že jsi tu nepřidala svoji fotečku:)) Samozřejmě, že je tu riziko, že vlasy nebudou po nabarvení hnědé tón v tónu...ale nebála bych se toho...může to vypadat zajímavě!!! Jen nevím jak světlé vlasy máš...na blond vlasy pokud jdou na hnědou se musí přidat vždy trochu červeného pigmentu, aby vlasy nechytly do šeda, nebo do zelena!!!

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

To nechytne ja jsem si také barvila vlassy na hnědou a měla jsem meliry odrostle.ale má barva je hněda..bylo to trochu sem tam ton v tonu to jo!ale chytalo to zajímavy odstiny! ;) :)

ver-onic.ka
Offline
Na fóru od: 15.05.2009

ahoooj=)no tak díky za zkušenosti...ja to stejně vidím tak že to proberu s kadeřnicí=)..no ještě teda...sice to není k tématu...ale měla bych ještě takovou otázku.Vždycky když přijdu od kadeřnice tak mám vlasy celkově takový jemný a nerozlýtaná konečky(i když si je nenechám zastřihnout) a celkově my ty vlasy přijdou takový "těžší" a zdravější,ale když jsi doma vlasy umyju,dám masku a vyfoukám...tak mám ty konečky pořád takový rozlítaný...a trčej každý jiným směrem..zkoušela jsem vosk ale nebylo to ono..nikdy se mi prostě nepovedlo mít vlasy po umytí jako od kadeřnice...tak jestli znáte třeba nějakej přípravek...předem dík;)Verouš

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahoj. tak já a Robinka kadeřnice jsme!bud se fenuješ moc horkým vzduchem proto rozlítané vlasy nebo oužívaš špatné přípravky.Tak si kup to co ti dáva kadeřnice když od ní ti to vyhuvoje!