Odbarvení- ničí to doopravdy tak hrozně?

2 příspěvky / 0 new
Poslední
tila93
Offline
Na fóru od: 08.01.2010
Odbarvení- ničí to doopravdy tak hrozně?

Zajímalo by mě, jestli je to tak strašné s tím odbarvováním. Moje kadeřnice mě pokaždé straší, že by mi odbarvením na blond zničila vlasy. Je to doopavdy jisté, že bych je potom měla výrazně horší než předtím? :?:

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Věř kadeřnici, ví o čem mluví:))

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

já bych taé řekla že vlasy budou poničené sice po prve třeba ne..ale pokud by si je chtela stále odbar.v nebo zesvětlovat. tak věř že to za par měsícu budeš mít jak Chemlon.
Vždy když se odbarv. je to zásach do vlasu a do šupinek kutikuly.
třeba pramen nějaky je v poho nebo par meliru..ale když je zas dobrá ladeř. a material.. tka by to mohlo být v poho.

zdenkas
Offline
Na fóru od: 05.11.2009

Ahojky, já se také odbarvila na blond a teď odbarvuji jen odrosty. Občas mi kadeřnice dá na vlasy masku a myslím, že to není tak hrozné. Každé barvení asi škodí, zkus si sáhnout někomu na vlasy barvené a pak na své a porovnej rozdíl. :P

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Jjj přesně já taky už jen odrosty anema je zas tak zničené jen ty konce se zacuchavaji ..ale jde to když to hoodně nastříkam bez oplachovym kondicionerem:) ten je opravdu výborný.

sovice
Offline
Na fóru od: 28.08.2009

Chodím na melíry už něco přes rok a můžu říct ,že moje vlasy jsou totálně mrtvé a zničené. Poslední dobou uvažuju o návratu k hnědé barvě. Vlasy jsou opravdu hodně poničené a krepaté. Jenom nemám odvahu se konečně přebarvit.

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahoj. to ti veřím.taky se odbarv. ale jen meliry..a uz jen odrosty.vlasy jsem sotva rozčesala:)
ale uz je to lepsi když sem je zastříhla.
jj.hneda -tu jsem mela taky ale dej si na začatek jen přeliv. ten tak neškodi.se toho neboj :)čokoládově hněda je moc hezká!

wikinka
Offline
Na fóru od: 16.02.2010

ahojík,určitě ,odbarvení vlasy výrazně níčí mám z tím zkušenosti a fakt nedoporučuji!vlasy jsou pak oslabené,postupně vypadávaj a i na pohled nevypadaj hezky.věř mi i kadeřnici ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Jj. vlasy jsou jako by mrtvé .ale když si nechas pár praminku tak se ti nic nestane.Jen opětovné odbarv.vlasy ničí .když odbarv. odbarvené vlasy.

vercatonda
Obrázek uživatele vercatonda
Offline
Na fóru od: 03.10.2008

Teda dámy.....jak to tady čtu, tak já bych měla být už asi plešatá :lol: :lol: , co ty moje vlasy všechno vytrpěly.....za jeden rok - stáhlá černá, blond melíry, pak blond celá hlava, pak zase do hněda, do rezava a do fialova, ted jsem opět na černo...a pořád mám vlasů, že bych je mohla rozdávat a nemůžu říct, že nekvalitní :P. Odbarvení - pokud to udělá odborník, tak se nemáš čeho bát, myslíš, že všechny holky co mají melíry nebo blond hlavu mají zničené vlasy? Blbost....

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

JJto stebou souhlasím. ale nic se nemá přehánet že???
to ja uz bych asi plešata byla kdybych si davala tolika barve :)vlasy ale dostaly zabrat to si nemysli .třeba to enni na povrchu vidt. ale pod barvama joKDybys dala vlas pod mikroskop nebo tak. bys viděla . :lol: :lol:

Anonym

Ahoj,záleží na tom,ČÍM odbarvuješ...melíry odk kadeřnice sou opravdu příšerný, po tom vypadávaj vlasy děsně...ale když si koupíš z drogerie zesvětlovač, ten vlasy tolik neponičí, fakt, mám je hodně odbarvené, a jde to, nejsou chemlonový :D chce to kondicioner, no... ;) ale nebála bych se toho ;)

spac
Offline
Na fóru od: 23.04.2009

Mno, já si to dělala doma, a s levnějšími barvami (chudá studentka), myslím, že hodně záleží na péči PO. Asi se kvalita trochu zhorší, to je jasné, je to zásah, ale vůbec ne tak hrozně, aspoň mě. Je důležité neodbarvovat ty samé vlasy furt dokola, ale podruhé tam tu barvu nechat jen chviličku, na dotónování. Ale to by snad kadeřnice měla vědět líp než já :) Každopádně jsou dobré víceminutové masky a bezoplachové spreje, odbarvování vysušuje.

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Jj spac ma pravdu.ale neřekal bych že odbar. z Drogerie jsou lepši než od kadeř.
Kadeřnice to umi namichata použív vhodny peroxid a jeho silu tak aby ti valsy neponičila.kdo ma svetle vlasy a jemné nemuže použit silny peroxida tak..
Je jasné ze již odbarv. vlasy se nemaji znovu odbar. jen odrosty. aby byl vyseledek dobrya nemela si vice barevné.
ale aby se barva sjednotila
a také je jasné že vlasy budou vysušenejší než dříve a použivat ruzné spreje a mask yje nutné.