Delší tupé ofina z lidských vlasů - k mikádům

1 599 Kč
Tupé ofina příčesek ze 100% lidské vlasů

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

Musíte vybrat jednu z délek.

Sklad.č. TUPELIDVERT:

!!! AKCE jen za 1599,- Kč místo 1899,- !!!

Příčesek tupé v kratších i delších variantách, které se hodí i k mikádům a dlouhým vlasům. Základna 7x11cm na třech clip in sponkách. Příčesek je prodyšný díky monofilu, který má miniotvory na větrání - Vaše vlastní vlasy budou lépe dýchat a hlava se méně potit. Ideální, pokud řešíte řídké vlasy či potřebujete zakrýt lysiny či kouty. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že je to příčesek!

Barva: Na výběr z několika barev - viz vzorník:
#1 - černá jako uhel
#1B - hnědočerná
#2 - nejtmavší hnědá
#4 - středně hnědá
#99 - bordo

Barevné vyobrazení těchto barev naleznete zde - vzorník


Materiál:
100% lidské vlasy, které je možné barvit, kulmovat i jinak stylovat

Váha příčesku: dle délky 23 - 30g

Rozměry:
Rozměry základny na siťce: 11x7 cm
Délka vlasů od základny kolem dokola podle Vašeho výběru: 15cm, 20cm, 25cm.

Díky relativně dlouhým vlasům dokola příčesku je možné jej sestříhat téměř jakkoli podle Vašeho přání. Zkrátit ofinku apod...

Info:
Příčesek tupé je vytvořen metodou háčkování vlas po vlasu na síťku - monofil. Díky této metodě je tupé řidší a hlava se pod ním méně potí. Tupé ofina má tři clip in sponky, které jsou našité zespodu a zcela skryté. Příčesek pokryje kompletně celý vršek hlavy, zakryje případné lysinky či kouty a přidá na množství vlasů. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy! Příčesek je možné také sestříhat do Vámi požadovaného tvaru. Jedná se o 100% lidské vlasy s možností dobarvení či domelírování (nedoporučujeme odbarvení). Příčesek je možné fénovat, kulmovat či žehlit dle potřeby. Velmi jednoduché nasazení, tupé ofinu připnete za minutku. Ráno nasadíte, večer jednoduše sundáte.

 ILUSTRAČNÍ VIDEONÁVOD - jak lze příčesek jednoduše nasadit:

Vlasy je možné si osobně prohlédnout, vybrat odstín a zakoupit také přímo na naší prodejně v Olomouci, rádi Vám s výběrem pomůžeme. Více informací naleznete zde - prodejna příčesů

Dobrý den, píšu kvůli výměně culíku, který jsem vám poslala. Mám od vás tupé ofinu z lidských vlasů č.8a nyní bych si vzala tupé  profi. Pořád ale nevím jakou barvu . Chtěla bych o stupeň tmavší než č.8, barvu trochu do rezava. Děkuji za pomoc Adamová, ráda bych to stihla do začátku příštího týdne.

Děkuji moc, veeeeelká spokojenost. Eva

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď