Černovláska 5x jinak. Který účes sluší modelce nejvíce?

Elegantní polodlouhé mikádo z rovných vlasů černé barvy s pěšinkou na straněPolodlouhé mikádo z kudrnatých vlasů černé barvyPolodlouhé mikádo černé barvy s pěšinou na straně a s podfoukanými konečkyJedna žena a pět variant účesu. Podívejte se, jaké střihy a styling vybrali kadeřníci modelce, a hlasujte pro tu nejlepší proměnu!

Kolekce účesů kreativního týmu salonu Trio nabízí pět variant účesů v černé barvě. Uhlazený elegantní vzhled nebo kudrnaté vrabčí hnízdo?

Vyberte vzhled, který modelce dle Vašeho názoru sluší nejlépe a hlasujte v anketě pod článkem!

Elegantní polodlouhé mikádo z rovných vlasů černé barvy s pěšinkou na straně Polodlouhé mikádo černé barvy s pěšinou na straně a s podfoukanými konečky Polodlouhé, zvlněné, mírně sestříhané mikádo černé barvy Vyčesaný účes z polodlouhých kudrnatých vlasů černé barvy,  s pěšinou na straně Polodlouhé mikádo z kudrnatých vlasů černé barvy

 

Podobné články

Elegantní vzhled s ofinou v tmavě červenéMega objem zdobený černou čelenkouExtra dlouhý účes s oranžovým melíremNejnovější kolekce účesů značky Schwarzkopf je jen stvořená pro sluneční dny! Konec šedi, inspirujte se barvami, které na sluníčku září...

Nespoutané kudrliny na dlouhých blond vlasechBohatý účes z kudrlin na dlouhých blond vlasechExtravagantní účes ze spodních kudrlin přikrytých rovnými vlasyJedna modelka, jeden střih a čtyři různé účesy! Hlasujte v anketě o nejlepší styling a vyberte tu nejpovedenější proměnu...

Krátký střih s vícebarevnými melíry na černých vlasechKratší prostříhané mikádo v blond barvěZapletený rybí cop na stranu s ofinou z hnědých vlasůPředstavujeme moderní kolekci účesů „Klier the city“– účesy v městském stylu, kde si najde to své určitě každá žena. Jeden střih dále můžete libovolně „nastylovat“dle příležitosti.

Krátký účes z vlnitých rozevlátých blond vlasůDlouhý uhlazený účes z postupně sestříhaných hnědých vlasů s blond melírem a pěšinkou na straněÚčes z dlouhých uhlazených rovných vlasů hnědé barvy, v před sestříhaný schodek, s pěšinkou na straněEssanelle představuje svou novou kolekci vlasových trendů pro rok 2009 nazvanou Trend Collection 2009. Mottem této kolekce je :"100% pozornost pro Vaše vlasy!"

Ono samotná modelka je hezká a sluší jí nejvíce foto 3 a 5- tyhle účesy z ní dělají neodolatelnou dračici.:-) foto1-příliš obyčejná, foto2- jak po návštěvě bazénu a foto4 je příliš extravagantní, francouzská hraběnka. :-)

libí se mi obr.2, tento účes je velmi ženský, až svůdný a zjemňuje obličej

2foto- přirozené,jednoduché. a přesto krásné =)

me se libi 3, je takova trochu rostacka ale pritom kouzelna

2foto-úžasné,modelke veľmi pristane a dobre jej účes zvýraznil krásne oči.

2foto-modelka vypadá přirozeně,inteligentně,sebevědomě.

2foto-velmi přirozené,dá vyniknout jejímu obličeji

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď