Ofiny clip in

Ofiny clip in

 

CLIP IN OFINA je ideální cesta, jak změnit svůj vzhled a získat ofinu, aniž byste musela stříhat! Stačí si jen vybrat ofinu ve Vaší barvě, nasadit a jít....

clip in ofina - jak to funguje

clip in ofina - detail zepředu a zezadu

  • Naše clip in ofiny jsou vyrobené z 100% lidských vlasů, na dotek heboučké a k nerozeznání od vlastních vlasů.
  • Clip in ofiny je možné natáčet, barvit i tónovat, aby přesně sedly k Vašim vlasům.
  • Clip in ofiny jsou husté a je možné je dále sestříhat i do jiných tvarů, například nabok, do šikmé ofinky...
  • Díky podšití zezadu jsou clip in sponky neviditelné, ofiny nemají žádné ostré přechody a po nasazení krásně splynou s Vašimi vlasy
  • Nabízíme v mnoha barvách a také melírech!

V nabídce máme mnoho barev. Krátká dodací lhůta, velké množství výrobků máme skladem! Vlasy si také můžete přijít vybrat do našeho salonu v Olomouci...  

clip in ofina - sleva, akce

 

Jak clip in ofiny fungují?

Hezky to ukazuje následující video:

AKCE - tupé ofina - pro řídké vlasy a lysiny - mnoho barev a melírůAKCE - tupé ofina - pro řídké vlasy a lysiny - mnoho barev a melírůod 439 Kč!!! AKCE jen za 439,- Kč místo 499,- !!! Momentálně probíhá časově omezená akce pro nákup tohoto příčesku!

Tento příčesek tupé ofinka je ideální pro naprosto všechny ženy a dokonce i pro ty, které trápí řídké vlasy či potřebují zakrýt lysiny či kouty. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník dole na této stránce

Detail produktu

AKCE - tupé ofina z lidských vlasů - pro řídké vlasy a lysiny - mnoho barev a melírůAKCE - tupé ofina z lidských vlasů - pro řídké vlasy a lysiny - mnoho barev a melírůod 1 499 Kč!!! AKCE jen za 1 499,- Kč místo 1 999,- !!! Momentálně probíhá časově omezená akce pro nákup tohoto příčesku!

Tento příčesek tupé ofinka ze 100% lidských vlasů je ideální pro naprosto všechny ženy a dokonce i pro ty, které trápí řídké vlasy či potřebují zakrýt lysiny či kouty. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník dole na této stránce

Detail produktu

Clip in ofina - lidské vlasy - mnoho barev a melírůClip in ofina - lidské vlasy - mnoho barev a melírůod 719 Kč

Nyní možnost nákupu luxusní husté clip in ofiny za akční cenu! Ofinka je skvělý doplněk pro každou ženu či dívku. Proměňte svůj vzhled během minutky, aniž byste musela stříhat!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník

Detail produktu
OFINA clip in - černá jako uhel (#1)OFINA clip in - černá jako uhel (#1)od 719 KčKrásná hustá clip in ofina – skvělý doplněk pro každou ženu či dívku. Proměňte svůj vzhled během minutky, aniž byste musela stříhat!

Barva: #1 - černá jako uhel

Detail produktu
OFINA clip in - černá přírodní (#1B)OFINA clip in - černá přírodní (#1B)od 719 KčKrásná hustá clip in ofina – skvělý doplněk pro každou ženu či dívku. Proměňte svůj vzhled během minutky, aniž byste musela stříhat!

Barva: #1B - černá přírodní

Detail produktu
OFINA clip in - kaštanově hnědá (#6)OFINA clip in - kaštanově hnědá (#6)od 719 KčKrásná hustá clip in ofina – skvělý doplněk pro každou ženu či dívku. Proměňte svůj vzhled během minutky, aniž byste musela stříhat!

Barva: #6 - kaštanově hnědá

Detail produktu
OFINA clip in - medová blond/plavá blond (#27-613)OFINA clip in - medová blond/plavá blond (#27-613)od 719 KčKrásná hustá clip in ofina – skvělý doplněk pro každou ženu či dívku. Proměňte svůj vzhled během minutky, aniž byste musela stříhat!

Barva: #27-613 - medová blond/plavá blond

Detail produktu
OFINA clip in - nejsvětlejší blond (#60)OFINA clip in - nejsvětlejší blond (#60)od 719 KčKrásná hustá clip in ofina – skvělý doplněk pro každou ženu či dívku. Proměňte svůj vzhled během minutky, aniž byste musela stříhat!

Barva: #60 - nejsvětlejší blond

Detail produktu
OFINA clip in - nejtmavší hnědá (#2)OFINA clip in - nejtmavší hnědá (#2)od 719 KčKrásná hustá clip in ofina – skvělý doplněk pro každou ženu či dívku. Proměňte svůj vzhled během minutky, aniž byste musela stříhat!

Barva: #2 - nejtmavší hnědá

Detail produktu
OFINA clip in - plavá blond (#613)OFINA clip in - plavá blond (#613)od 719 KčKrásná hustá clip in ofina – skvělý doplněk pro každou ženu či dívku. Proměňte svůj vzhled během minutky, aniž byste musela stříhat!

Barva: #613 - plavá blond

Detail produktu