Dlouhé letní účesy na rok 2009 - volte lokny

Sexy účes z dlouhých vlnitých vlasůhnědé barvy s blond melírem, s pěšinou na straněÚčes z velmi hustých dlouhých vlnitých vlasů tmavohnědé barvy s pěšinkou na straněÚčes z dlouhých vlasů z velkých vln, světlehnědé barvy s blond melíremStyl, který nikdy nevyjde z módy - dlouhé, lesklé lokny. Vsadíte-li na ně, zcela jistě neuděláte chybu.

Máte dlouhé vlasy a nosíte je stále v culíku? Vystřídejte svůj účes a proměňte se v romantickou, křehkou a sexy bytost. Jednou z nejžhavějších možností jak upravit své dlouhé vlasy v létě 2009 je rozevlátá zvlněná hříva.

Účes je nahoře u hlavy rovný a hladký, střední délka se začíná vlnit a od ramenou níže nabírají vlasy na kudrlinách i objemu. Máte-li kulatou tvář, nechte vlasy, aby Vám padaly do tváře a zakrývaly líce a čelisti.

Přirozeně zvlněný účes z dlouhých hnědých vlasů s blond melírem, s rovnou ofinkou do čela Rozevlátý účes z dlouhých vlnitých vlasů světlehnědé barvy s blond melírem Účes z dlouhých vlasů z velkých vln, blond barvy Účes z dlouhých vlasů z velkých vln, světlehnědé barvy s blond melírem Účes z velmi hustých dlouhých vlnitých vlasů tmavohnědé barvy s pěšinkou na straně Účes z velmi hustých dlouhých zvlněných vlasů blond barvy s pěšinkou uprostřed Sexy účes z dlouhých vlasů z velkých vln, blond barvy s jemným světlehnědým melírem Sexy účes z dlouhých vlnitých vlasůhnědé barvy s blond melírem, s pěšinou na straně 

Elegantní culík ve stejném stylu vylepšete laky a přípravky, které přidají vlasům záři a lesk.

Rafinovaný svatební účes z dlouhých jemně zvlněných vlasů světlehnědé barvy

Krásných vln můžete dosáhnout pomocí kulmy. Nakulmované vlasy pomocí obyčejných sponek připevňete k hlavě a pořádně nalakujte. Poté nechte vlasy pět minut v klidu, aby se lokny zafixovaly a usadily. Odstraňte sponky, vlasy prohrábněte prsty a dodejte jim požadovaný tvar. Nerozčesávejte hřebenem, případně použijte pouze hřeben s velkými zuby, aby se kudrny rozčesáním nenatáhly.

  Účes z dlouhých velmi hustých zvlněných vlasů hnědé barvy se světlým melírem a s pěšinkou uprostřed Smyslný účes z dlouhých zvlněných vlasů s pěšinou na straně, hnědé barvy s blond melírem Sexy účes z dlouhých zvlněných vlasů tmavohnědé barvy, s pěšinkou na straně

Máte-li vlasy bez objemu a života, sestříhejte je. Délka zůstane zachována, ale vlasy se odlehčí a budou působit objemněji.

 

Podobné články

Ideální párty účes v objemném Volně zčesaný drdol na bok z blond vlasůČástečně zapletený francouzský cop na stranu Inspirace pro všechny dlouhovlásky! Nevíte, jak už jinak učesat své vlasy, aby to nebylo stále stejné? Inspirujte se následujícími proměnami - jeden střih a k němu různý styling - culíky, drdoly, vlasy zapletené či rozpuštěné...Proměňujte se!

Ashley Tisdale - Výrazný květinový doplněk v culíku na bokVysoce do hladka vyčesaný culík, pevně vázaný, ozdobený v pulce černou stuhouCulík z dlouhých blond vlasů, který vytváří velký objem vlasů, s volně splývající přední partiíCulík - nejjednodušší cesta, jak upravit své delší vlasy. Kdo by jej neznal. Avšak jde to i jinak aneb podívejte se s námi na culík a jeho elegantní varianty..... 

Elegantní culík s vyčesanou ofinou dovrchuJemné lokny z dlouhých vlasůZčesaný účes s vyčesanou ofinou dovrchuTrendy kolekce účesů plná mladosti pro ženy ve věku od 25 let od Pantene pro-V. Účesy z dlouhých vlasů, rozpuštěné či zčesané do culíku. Tyto slušivé účesy naleznete ve fotogalerii.

Dlouhé účesy - fotogalerie

Dlouhý, sestříhaný, střapatý účes v rokovém styluHladká délka s výrazným sestřihemPolodlouhý, postupně sestříhaný účes s plnou, asymetrickou ofinou a světlým melíremTupě střižený dlouhý účes s rovnou ofinou a výrazným blond melíremSexy dlouhý účes s pěšinou na straně a s vytočeným konečky směrem venŔomanticky zvlněný účes z dlouhých hnědých vlasů s blond melíremNepravidelně sestříhaný účes z dlouhých vlasů tyrkysové barvy s fialovým melíremSestříhaná délka s červenými prameny

nic moc

chci mit hezke ucesi a hrat take i o kosmetiku prosim odepiste na e-mail iveta-sivakova@seznam.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď