Drdoly na mnoho způsobů ve stylu Evy Mendes

Eva Mendes - Kopec vyčesaný dovrchu jako společenský účesEva Mendes - 60's v načesaném půleném drdoluEva Mendes - Podtočený společenský banán s uvolněnými zvlněnými pramenyTaké občas řešíte otázku, jaký účes zvolit k příležitosti významných událostí? Jak své vlasy učesat, aby celek vypadal elegantně a šik? Eva Mendes ví a poradí! Inspirujte se...

Eva Mendes, americká herečka a modelka, se narodila 5.3.1974 a v Hollywoodu patří k žádaných a obsazovaným herečkám. Eva patří mezi ženy, které jsou vždy elegantně oblečené i učesané, které "ladí". Ačkoli je věrná hnědé barvě vlasů a jejím odstínům, v oblasti stylingu se při zemi nedrží. Ráda nosí společenské drdoly vyčesané na mnoho způsobů, které jí velmi sluší. Inspirujte se i Vy!

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Eva Mendes - 60's v načesaném půleném drdolu Eva Mendes - Barokní vzhled natočených loken vysoko vyčesaných, do společnosti Eva Mendes - Delší ofina rozdělená pěšinkou uprostřed v sepnutém účesu Eva Mendes - Efektně hozená ofina na bok v sepnutých vlasech Eva Mendes - Klasika do společnosti v podobě drdolu s volnou ofinou Eva Mendes - Kopec vyčesaný dovrchu jako společenský účes Eva Mendes - Mohutný vyčesaný drdol do společnosti Eva Mendes - Noblesní bobek na temeni hlavy z dlouhých vlasů Eva Mendes - Ofina stočená na temeno hlavy na stažených vlasech Eva Mendes - Podtočený společenský banán s uvolněnými zvlněnými prameny Eva Mendes - Večerní aplikace zdobící sčesané vlasy do drdolu Eva Mendes - Vlnitý styl mikáda se světlým melírem Eva Mendes - Vyčesaný ohon ze zvlněných dlouhých vlasů Eva Mendes - Zatočené kudrliny do společenského drdolu s ofinou na bok

I rozpuštěné vlasy umí být velmi elegantní.... 

Eva Mendes - Vytočená vlna z ofiny ven na světlém mikádu Eva Mendes - Vytočené konce na moderním mikádu s ofinou na bok Eva Mendes - Prameny dlouhé ofiny podél obličeje na rozpuštěných vlasech Eva Mendes - Splývavě rozpuštěné vlasy délky na ramena Eva Mendes - Úprava za uši na delších vlasech s pěšinkou uprostřed Eva Mendes - Ležerní culík z vlnitých dlouhých vlasů

 

Podobné články

Uhlazený vysoký drdol Natupírovaný drdol s čelenkouDrdol s volnými prameny podél obličejeFotogalerie drdolů 2014 v mnoha variantách určené dlouhovláskám. Inspirujte se touto jedinečnou ukázkou drdolů vhodných pro různé příležitosti. Každá zatouží po něčem jiném a možností je spousta. Tak hurá do toho.

drdol pomocí příčeskudrdol pomocí příčeskuBohaté drdoly na mnoho způsobů - krásné, elegantní, vždy slušivé. Vykouzlíte pomocí příčesku za pár minut a nikdo nic nepozná(:-) . Podívejte se, co vše se dá na vlasech vytvořit a to s minimem námahy a času!

Mikádo se zvlněným efektemElegantně vlnitý zrzavý účes z dlouhých vlasůJemně zvlněný blond účes z dlouhých vlasůŽenské a smyslné vlny, vždy moderní, vždy in. Inspirujte se nejnovějšími účesy a přečtěte si tipy a triky, jak si snadno vytvoříte vlnky či kudrliny sama doma pomocí kulmy nebo natáček. 

ucesy-eva-longoria-parker-42ucesy-eva-longoria-parker-78ucesy-eva-longoria-parker-33Eva Longoria Parker se svými vlasy příliš neexperimentuje a hnědé barvě vlasů je věrná. Zálibu však má v elegantních účesech, drdolech a culících.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď