Fotogalerie culíků - culíky na mnoho způsobů

Společenský účes z dlouhých blond vlasůRybí cop zapletený na straně, růžové barvyObjemný zvlněný culík z blond vlasů Culíky, culíky, culíky - pro většinou dlouhovlasých žen jsou culíky základem jejich vzhledu. Inspirujte se i Vy množstvím různých obměn culíků a noste culík každý den jinak!

 

Proč nemít každý den jiný culík? Culíky přímo svádějí k různým obměnám a možností je mnoho. Jejich výhodou je, že většinou jsou to účesy, které jsou rychlé a nijak zvlášť pracné. Přinášíme fotogalerie pro Vaši inspiraci!

Celou rozsáhlou fotogalerii culíků naleznete zde>>

Fotogalerie culíků - volně svázané:

Lehce zvlněný culík z blond vlasů s objememObjemný zvlněný culík z blond vlasů

Luxusní culík z uhlazených dlouhých vlasůUhlazený culík z dlouhých černých vlasůBílý blond účes v culíku na straněLuxusní účes z velmi dlouých vlnitých vlasůSpolečenský účes z dlouhých blond vlasůVyjádřená jednoduchost hladkého účesu s melíremVyčesaný culík, retro vzhledVyčesaný culík s modrým pramínkem

 

 

Fotogalerie culíků - culíky splétané:

Rybí cop zapletený na straně, růžové barvySpolečenský účes vyčesaný na straně, platinové barvyBohatý volně pletený cop měděné barvyDva rybí copy zdobenéDívčí, dlouhé, upravené copyUmělecky zapletený účes platinové barvyFrancouzský cop s rozpuštěnou délkou vlasů s modrými pramenyObjemný účes, z části vyčesaný nahoru, z části volně rozpuštěnýZapletený platinově blond účesÚčes z dlouhých hnědých vlasů spletený do copu na straně

Nosíte vlasy nejčastěji svázané do culíků

Podobné články

Culíky jsou asi neoblíbenější a nejvíce rozšířený účes u dlouhovlásek. Podívejte se do naší fotogalerie, jak si běžný culík vylepšit(:-)

Účes na ples pomocí příčeskuDlouhý kudrnatý culík na omotáníÚčes na ples pomocí příčeskuPotřebujete vypadat na plese či jiné akci luxusně a jednoduše zároveň! Nebo máte kratší vlasy a ráda byste je k šatům prodloužila! Stačí k tomu jednoduchý trik - použít příčesek! Podívejte se, jak na to!

Elegantní účes se zvlněným culikem a krátkou ofinouExtravagantní rozcuch krátkého střihu s červeným melíremModerní mikádo s červeným melírem a s ofinouInspirujte se moderními střihy s červeným melírem. Oživte svůj účes zářivými barvami s odlesky, skoncujte s nudnou šedí všedních dnů. Extravagance a divokost, elegance i smyslnost ... To vše najdete v naší kolekci.

Krátký asymetrický střih s barevným melíremKrátký sexy účes s fialovým melíremKrátký střih s delší partií na krku, s melíryNádherné a zářivé fialové pramínky, sexy, elegantní i extravagantní střihy, krátké, polodlouhé a dlouhé vlasy, účesy pro různé příležitosti...to vše najdete v naší kolekci účesů s fialovým melírem. Inspirujte se a okouzlete...

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď