Krásný společenský uzel rychle a snadno

Společenský uzel krok za krokem - videonávodSpolečenský uzel krok za krokem - videonávodSpolečenský uzel krok za krokem - videonávodVyměňte culík za elegantní uzel! Přinášíme videonávod, jak si vytvořit z vlasů společenský uzel a to velmi rychle a snadno....

Uznávaný kadeřník Johnny Lavoy ve svém dalším videonávodu ukazuje, jak je možné vytvořit elegantní uzel z dlouhých vlasů velmi jednoduše a rychle. Výsledek stojí za to, co říkáte?

Podobné články

Jessica Alba - Velmi elegantní účes z dlouhých vyčesaných vlasů hnědé barvy,  s ofinou do čelaRihanna - Vyčesaný společenský účes z dlouhých rovných tmavohnědých vlasůNicole Kidman - Společenský drdol stylizovaný na bok z vlnitých vlasůElegantní uzel na boku - dobrá volba pro každou společenskou příležitost. Podívejte se na video, jak si podobný účes můžete vytvořit sama doma - a to velmi rychle!

Krásné účesy a rychlé proměny během minuty - díky příčesku na drdol! Podívejte se, co vše se dá na vlasech vykouzlit a to s minimem námahy a času!

účes z rozpuštěných vlasůvyčesaný účesvyčesaný účes

Zaspala jste? Spěcháte? Nevíte si rady, co si narychlo počít se svými vlasy? Přinášíme Vám několik videonávodů na rychlé účesy pro tyto situace.

Účes na ples pomocí příčeskuDlouhý kudrnatý culík na omotáníÚčes na ples pomocí příčeskuPotřebujete vypadat na plese či jiné akci luxusně a jednoduše zároveň! Nebo máte kratší vlasy a ráda byste je k šatům prodloužila! Stačí k tomu jednoduchý trik - použít příčesek! Podívejte se, jak na to!

Nevím proč tam mají být ty vlny.... Ale asi proto, aby to zvětšilo objem.. :) 

je to sice pekny ale vzdyt to je normalni uces ne uces pro kadernika

 

no docela jo ale ty vlny jso doopravdy jako ty by tam nemusely podle mě vůbec být.No skrátka vny a pak to fánovat a pak to jenom zamotá to si myslym že by to šlo jednodušejc Lenka Šulcová :/

libí a moc , nemusím si ani dělat ty vlny....já už jedny na hlavě mám :)

jednoduše a rychle? To jako fakt? :D

ne nelíbí, protože chytrák kameraman tam dal střih zrovna v tu chvíli, kdy já absolutně nemám tušení jak tam zadělal konec těch vlasů, takže s takovým návodem se může jít leda tak vycpat :/

nevím,moc se mi to nelíbí,tolik přípravy a pak to jen zamotá,ty vlny fénem byly lepší

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď