Nádherné i šokující vlasové kreace salónu Metropolis

ucesy-metropolis-005ucesy-metropolis-004ucesy-metropolis-006

Představujeme Vám extravagantní kolekci anglického salónu Metropolis, který je znám pro svou tvůrčí a uměleckou práci, nazvanou Avant Garde Collection.

 

ucesy-metropolis-002 Kolekce s názvem BHA 2008 Avant Garde Collection je vytvořena Robertem Masciave a jeho týmem. Robert vytvořil tyto extravagantní a zároveň úchvatné účesy, na výběru oblečení pracoval Girl Armour. Make-upem a Body Artem se zabývala Bea Sweet a v neposlední řadě tyto účesy nafotili Tony Stevens a Marc De Groot. Tato nádherná a šokující kolekce má nádech surrealistického směru.

 

 

Fotogalerie: Pro další účesy salónu Metropolis klikněte ZDE

ucesy-metropolis-004          ucesy-metropolis-006          ucesy-metropolis-001

 

Metropolis je unikátní kadeřnický salón se sídlem ve Velké Británii, otevřený v roce 1999. Jeho zakladatel, mimořádně talentovaný kadeřník Robert Masciave pochází z Francie. Robert vytváří nové účesy s technickou dokonalostí v kombinaci s vizí a tvořivostí. Jeho práce je extravagantní, ale apeluje na všechny. Objevuje se na největších kadeřnických akcích ve světě, jako je např. London Fashion Week, na Beauty Show v Paříži a Dallasu, L´oreal Show v Asii. Jeho práce získala 3 nominace na britské kadeřnické ocenění. Robert vyznává hodně extravagantní styl a je ve své práci vytrvalý a vášnivý.

 

ucesy-metropolis-003 ucesy-metropolis-005 ucesy-metropolis-007 ucesy-metropolis-008

 

Metropolis byl v Sunday Times a Vouge prohlášen za nejvíce stylový salón v Británii s výbornými a příjemnými zkušenostmi.

 

Podobné články

Částečně vyčesný účes z dlouhých vlasůExtravagantní účes z dlouhých vlasů s dredyPodholený extravagantní účes hnědé barvy s melíremKadeřníci ze salónu Aveda přichází s novou kolekcí na podzim/zimu 2014 nazvanou "Heart Lands". V kolekci najdete extravagantní účesy i střihy pro běžné nošení. Inspirujte se a vyzkoušejte nový styl...

ucesy-image-hair-group-007.jpgucesy-image-hair-group-002.jpgucesy-image-hair-group-008.jpgImage Hair Group z Německa vytvořil originální kolekci zejména krátkých účesů nazvanou "New Bohemian". Netradiční střihy a zejména barvy a melíry, dělají z kolekce zajímavou podívanou...

Divoký krátký rozcuch v blond barvěRovný krátký účes v hnědé barvě Trendy krátký účes s vyholenými boky v blond barvěPřichystali jsme pro vás kombinaci moderních účesů v krátkém střihu. Můžete si vybrat ze tří stylů právě podle vašeho vkusu. Vyberte si z účesů na běžné nošení, z odvážných účesů s výraznými barvami anebo s vyholenými stranami v pánském stylu.

Jednoduchý vzhled mikáda s patkouDozadu sčesaná mikádová verzeSympatická brunetka ve zvlněném mikáduMáte na hlavě střih mikáda a ráda byste změnu? Podívejte se, jak pomocí stylingu proměnit Vaše mikádo do pěti různých podob!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď