Nejnovější účesy podzim/zima 2009/2010 od Pantene Pro-V

ucesy-pantene-pro-v-121ucesy-pantene-pro-v-116ucesy-pantene-pro-v-117Trendy v účesech s výhledem do roku 2010 jsou tu! Pantene Pro-V uvádí svou kolekci zejména společenských a večerních účesů na sezónu podzim/zima 2009.

Chodíte ráda na plesy či jiné společenské akce? Pokud ano, pak nepropásněte zcela novou kolekci účesů Pantene Pro-V zaměřenou právě na tyto události.

Nová kolekce je zcela jistě velmi originální. Zapomeňte na klasiku a podívejte se na uzly a drdoly, jak je neznáte, či na rozpuštěné vlasy s efektem mokrého vzhledu.

Drdoly a uzly

ucesy-pantene-pro-v-122ucesy-pantene-pro-v-123ucesy-pantene-pro-v-112ucesy-pantene-pro-v-111ucesy-pantene-pro-v-119ucesy-pantene-pro-v-121

 

Rozpuštěné vlasy

ucesy-pantene-pro-v-124ucesy-pantene-pro-v-125ucesy-pantene-pro-v-126ucesy-pantene-pro-v-127ucesy-pantene-pro-v-128ucesy-pantene-pro-v-129ucesy-pantene-pro-v-130

 

Možnosti úprav dlouhých rozpuštěných vlasů

Relativně rychle svůj účes upravíte například pomocí krepovacích kleští. A výsledek? Posuďte sami...

ucesy-pantene-pro-v-117ucesy-pantene-pro-v-116

ucesy-pantene-pro-v-118ucesy-pantene-pro-v-113ucesy-pantene-pro-v-114ucesy-pantene-pro-v-115

 

Podobné články

Uhlazený vysoký drdol Natupírovaný drdol s čelenkouDrdol s volnými prameny podél obličejeFotogalerie drdolů 2014 v mnoha variantách určené dlouhovláskám. Inspirujte se touto jedinečnou ukázkou drdolů vhodných pro různé příležitosti. Každá zatouží po něčem jiném a možností je spousta. Tak hurá do toho.

Mikádo z rovných vlasů s vyčesanou ofinouHladké mikádo s pěšinou na stranu Mikádo z vyžehlených vlasů s pěšinou uprostředInspirujte se tímto moderním mikádem ve tvaru "podkovy" na různé způsoby, určené pro ženy ve středním věku od Pantene Pro-V. Jeden střih - mnoho vzhledů. Podívejte se na proměny modelky pomocí stylingu

Krásné účesy a rychlé proměny během minuty - díky příčesku na drdol! Podívejte se, co vše se dá na vlasech vykouzlit a to s minimem námahy a času!

drdol pomocí příčeskudrdol pomocí příčeskuBohaté drdoly na mnoho způsobů - krásné, elegantní, vždy slušivé. Vykouzlíte pomocí příčesku za pár minut a nikdo nic nepozná(:-) . Podívejte se, co vše se dá na vlasech vytvořit a to s minimem námahy a času!

dojem naprosto neupravený a drdoly postrádají eleganci. No, můj šálek kávy to rozhodně není

Já nevím, ale takhle bych opravdu nikam nešla.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď