Nové jarní trendy účesy 2016 - ženské a se šarmem!

Elegantní culík ozdobený prameny vlasů vyčesaný dozadu Blond objemné mikádo s patkouKudrnaté blond mikádo s objemem Přehlídka účesů na jaro 2016 je tu! Franck Provost vám přináší polodlouhé a dlouhé vlasy v přírodních barvách s nádechem elegance a objemu. Můžete si vybrat trendy mikáda na více způsobů či delší zvlněné vlasy učesané do ležérního culíku či drdolu.

Polodlouhé vlasy

Vsaďte na mikádo! Má tolik výhod a vždy vypadá skvěle. Symetrická nebo asymetrická mikáda jsou pohodlná a nemusíte strávit mnoho času nad úpravou účesu. Výhodou je, že vám vytvoří ohromující objemný účes, protože je vzdušné a nic ho nezatěžuje. Dá se nosit narovnané nebo zvlněné.

Blond mikádo s ofinou přes oči Blond objemné mikádo s patkouRozevlátý zvlněný polodlouhý blond účes Polodlouhý blond účes s ofinou přes oči Kudrnaté blond mikádo s objemem Objemný polodlouhý blond účes s patkouRovné mikádo s přehozenou pěšinou Rozcuchané středně hnědé mikádo

Dlouhé vlasy

Delší vlasy jsou přímo stvořené pro nošení culíků a drdolů. Můžete rázem vytvořit elegantní culík nebo drdol. K tomu vám pomůže pár skvělých triků. Např. když vlasy vyčešete dovrchu, vytvoříte tak hladký ležérní účes. Culík nepůsobí sám o sobě příliš formálně, ale pomocí pár pramenů vlasů, kterými ozdobíte účes namísto vlasové gumičky ihned změníte styl účesu. Můžete také natočit některé prameny vlasů pro oživení účesu.

Dlouhý objemný blond účes přehozený na stranu Elegantní culík ozdobený prameny vlasů vyčesaný dozadu DLežérní drdol z blond vlasů vyčesaný dovrchu Drdol vyčesaný nahoru z hnědých vlasů

Další účesy od Franck Provost naleznete zde >>Fotogalerie Franck Provost<<

Řídíte se vždy aktuálními trendy?

Podobné články

Blond mikádo se zčesanou patkou do obličeje Objemný polodlouhý účes se světlejšími konečky vlasůZvlněné blond mikádo s pěšinou na stranu Velmi povedená kolekce účesů 2017 v překrásných melírech a podzimních barvách. Najdete zde mnoho slušivých a hlavně nositelných účesů v polodlouhých a dlouhých délkách. Prohlížejte a vybírejte si z účesů v přirozených tónech blond, rezavé a hnědé s jemným ombre. Přesně takové jsou letošní účesy na podzim.

Originální boční dvojitý cop Účes zapletený po stranách s volnější ofinouJemně zvlněný účes z rozpuštěných vlasůPřekrásná kolekce různě splétaných a zaplétaných copů a drdolů, které přímo vyzařují léto, pohodu, volnost a jemnost. Inspirujte se zcela novou skvostnou kolekcí účesů od Franck Provost na léto 2014.

Polodlouhý sestřih s rovnou ofinou přes očiRozčepířené mikádo z hnědých vlasů s melíremHladký účes na stranu s polodlouhou délkou jemně zvlněnýChystáte se na pohovor či vás už omrzel stereotypní účes do práce? V naší fotogalerii najdete skvělé nápady, jak vypadat elegantně a moderně. Nebojte se změny a inspirujte se atraktivními účesy roku 2014.

velké kadeře pro velký objemBob blond barvy s velkými vlnamiNagelované špičky pro mladistvý vzhledFotogalerie účesů pro ženy, které mají rády účesy plné elegance, ženskosti, vln a kudrlin! Povedená kolekce účesů na rok 2013 od Franck Provost...

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď