Půvabné zapletené účesy - inspirace nejen pro horké dny

Po stranách zapletený drdol s květinou se zapletenou ofinouVlnitý účes z dlouhých vlasů v Zapletený cop od vrcholku hlavy z dlouhých vlasůMatrix přichází s půvabnými zapletenými účesy v „Bohémském stylu“ v nové kolekci letní sezony 2014. Podívejte se, co vše je možné s Vašimi dlouhými vlasy dělat!

Drdol na stranu vytvořený z rybího copu Rybí cop z dlouhých vlasů na stranu

Kolekce účesů dodávající ženskost se hodí pro mladé dámy, které preferují romantickou image a chtějí omámit své okolí něžným účesem nikoliv pohledem.

Doporučujeme tyto účesy zejména k rozevlátým šatům v „ Antickém stylu “ v jemných přírodních barvách či k módnímu overalu. Účes lze také dozdobit vlasovými komponenty dle vašeho vkusu. Nutné podotknout, že tyto účesy se příliš nehodí ke sportovnímu stylu oblékání. Vhodná délka vlasů pro zaplétané účesy by měla být dlouhá nebo polodlouhá a ideální jsou rovně zastřižené vlasy  (méně vhodné jsou postupně sestříhané vlasy).

Další účesy od Matrix naleznete zde - fotogalerie Matrix

Klikněte na obrázek účesu, zobrazí se Vám ve velkém rozlišení. A nezapomeňte dát účesům, které se Vám líbí, pět hvězdiček!

Drdol na stranu vytvořený z rybího copu Po stranách zapletený drdol s květinou se zapletenou ofinou Rybí cop z dlouhých vlasů na stranu Vlnitý účes z dlouhých vlasů v Zapletený cop od vrcholku hlavy z dlouhých vlasů Zvlněný účes s originálně zapletenou ofinou přes obličej  

Jak si uplést například rybí cop? Návod naleznete zde!>>

Další videonávody pro Váš účes naleznete zde>>.

Vybírejte z mnoha návodů a podívejte se, jak nosit vlasy každý den jinak!

 

Líbí se vám zapletené účesy nebo je i nosíte?

Podobné články

Objemný zvlněný účes z červených vlasů sepnutý dozaduElegantní melírovaný účes sepnutý dovrchu s čelenkouDlouhý blond účes se zapletenými copánkyKrásné a originální účesy do společnosti či na ples představuje značka Matrix. Prohlédněte si následující fotogalerii

Barevný rybí cop s obtočeným pramenem místo gumičkyZapletený drdol od spodních vlasůZ francouzského copu zapletený drdol s květinouLíbí se Vám zaplétané účesy a ráda je nosíte? Inspirujte se zaplétanými účesy v pestrých barvách jako je růžová, fialová či červená! Nová kolekce účesů od kalifornské značky Paul Mitchell.

Polodlouhý sestřih s rovnou ofinou přes očiRozčepířené mikádo z hnědých vlasů s melíremHladký účes na stranu s polodlouhou délkou jemně zvlněnýChystáte se na pohovor či vás už omrzel stereotypní účes do práce? V naší fotogalerii najdete skvělé nápady, jak vypadat elegantně a moderně. Nebojte se změny a inspirujte se atraktivními účesy roku 2014.

Romantický blond účes ozdobený věncemSlušivý krátký blond účes s patkou Bohémské dlouhé vlny Nová kolekce od Great Lengths je tu! Nechte se unést těmito skvostnými účesy plnými divočiny, ale i jemnosti. Zaměřuje se na rovné a vlnité účesy s pravidelnými tvary.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď