Rozpuštěné vlasy s copánky - tip na toto léto

Polodlouhý účes hnědé barvy, lehce zvlněný, ofina spletená v cop omotaný kolem hlavyJessica Alba - Na temeni vyčesaný společenský účes z dlouhých vlasů, s copánky po stranáchSarah Michelle Gellar - Originálně zapletený cop na boku hlavy na společenském drdoluNevíte jak upravit své dlouhé vlasy? Buďte kreativní a vyzkoušejte splétání vlasů! Tenký copánek ve vlasech - skvělý tip na horké léto.

Pokud hledáte jednoduchou a přitom elegantní a šik úpravu svých dlouhých vlasů, pak vsaďte na zapletené účesy. Přinášíme Vám několik tipů, jak relativně rychle a jednoduše změnit svůj letní look!

Romantický jednoduchý účes ze spletených copánku omotyných kolem obličeje, světlehnědé barvy Jessica Alba - Na temeni vyčesaný společenský účes z dlouhých vlasů, s copánky po stranách Ashlee Simpson - Zapletený cop připevněný na temeni s patkou  

Jeden copánek podél hlavy po straně

Umyjte si vlasy, naneste tužidlo či přípravky, na které jste zvyklá a vlasy vyfénujte. Vlasy mohou být rovné či vyfoukané do vln, obojí je možné. Oddělte část vlasů u levého ucha a začněte splétat. Postupujte stejně jako při pletení francouzského copu - do každé smyčky přidávejte další pramínky vlasů. Takto splétejte copánek cca k pravému uchu a zbytek dopleťte jako obyčejný copánek.  

Existuje více variant tohoto účesu, pramínky mohou být i dva rozdělené například pěšinkou uprostřed. Splétat francouzskou technikou můžete jen kousíček, aby copánek nepadal do obličeje a zbytek doplést obyčejně. Upletený copánek můžete ukazovat celý nebo jej dát za ucho a překrýt rozpuštěnými vlasy...

Sarah Michelle Gellar - Originálně zapletený cop na boku hlavy na společenském drdolu Sarah Michelle Gellar - Zajímavý společenský účes s pletením na straněPolodlouhý účes hnědé barvy, lehce zvlněný, ofina spletená v cop omotaný kolem hlavy

Najděte si svou variantu vlasů s copánkem a vykročte létem v novém vzhledu!

 

Podobné články

Dlouhé uhlazené blond vlasy za ušimaDlouhé rovné kaštanové vlasy s pěšinou uprostředPolodlouhý blond účes s patkou a s vlnkamiMáte dlouhé vlasy a nevíte si rady s jejich péčí nebo jaké nosit účesy přes léto? Zhlédněte našich pár rad a tipů, co můžete pro své vlasy udělat, aby vypadaly zdravě, byly vyživené a lesklé. Názornou ukázkou je kolekce účesů od L´Oréal Profesionnel.

Hebký účes na stranu s lehkými vlnkami s patkouLehce zvlněný culík z blond vlasů s objememRovný sestříhaný účes z dlouhých tmavých vlasůMáte dlouhé vlasy? Nebo toužíte po dlouhých vlasech a nevíte jak o ně správně pečovat? Přinášíme vám tipy, jak dosáhnout zdravých dlouhých vlasů či jak snadno a rychle prodloužit vlasy pomocí Clip – in.

Zajimavě řešený copánek Fotonávod  na cop z několika pramenůFotonávod na částěčně vyčesané vlasyDnes vám představujeme druhou část našeho fotospeciálu. Přinášíme vám další várku účesů svatebních, společenských, i účesů pro běžné nošení. To vše samozřejmě s postupem :-)

1.jpg10.jpg16.jpgNemáte moc času a chcete mít vlnité vlasy bez námahy raz dva? Zkuste jednoduše postupovat podle tohoto videonávodu a můžeme Vám zaručit, že během chvilky budete mít přírodní vlnky.

je to moc pěkné akorát to neudělá jedna osoba sama na své hlavě udělala mi to kámočka jinak moc pěkné :*

super toje úplně
FANTASTICKÉ

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď