Soutěžíme s WORLD OF BEAUTY & SPA 2012 PODZIM

Tento formulář je uzavřený.

beauty-expobeauty-expobeauty-expo-soutez-maly2Soutěžte s námi a vyhrajte volné vstupenky na veletrh BEAUTY EXPO podzim 2012, který se bude konat 7 a 8.září 2012!
Soutěž byla ukončena!

AREÁL PVA EXPO PRAHA – LETŇANY BUDE 7. a 8. září 2012 OPĚT HOSTIT ÚČASTNÍKY PRESTIŽNÍHO VELETRHU KOSMETIKY A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU WORLD OF BEAUTY & SPA 

 

Vyhodnocení soutěže:

Cenu získává:

1. Karel Veselý, Most 

2. Eva Černá, Solnice 

3. Marie Rohošková, Praha

Výhercům gratulujeme a všem děkujeme za účast!

Mezinárodní veletrh kosmetiky WORLD OF BEAUTY & SPA se stal bezesporu nejprestižnější veletržní událostí oborů zaměřených na krásu těla i duše. Účast na něm je výzvou pro všechny, kteří chtějí vidět ale i třeba na vlastní kůži zkusit novinky ze světa i z tuzemska. Pomohou jim v tom známé tváře - naši nejlepší vizážisté, kadeřníci, školené kosmetičky, nehtové dizajnerky, pedikéři, módní návrháři, odborníci nabízející přístroje a na formování postavy, fyzioterapeuté, maséři, odborníci na relaxaci a alternativní metody diagnostiky a preventivní péče.

 

TRENDY V LÍČENÍ, ÚČESECH, ODÍVÁNÍ-  LOOK 2012/2013

Návštěvníci jdoucí s trendy v líčení a stylingu si nenechají ujít trendy značek Estée Lauder v podání Pavla Bauera,  Artdeco v podání Štěpánky Podroužkové, nebo např. současný „porcelánový" trend Look Dita von Teese, revoluci v líčení „stage air make-up" by BSPRO.cz, trendy značky  Arabesque a další. A pro slavnostní příležitosti se nechají inspirovat šarmem tanečního parketu ztvárněný sedmi českými a dvěma zahraničními účastníky Mistrovství v make-upu, či Benátskou nocí nalíčenou  Štěpánkou Podroužkovou. Pavel Bauer překvapí kreativním tématem dalšího ročníku soutěže CREATIVE IMAGE TEAM 2013.

 

Jak čarovat s kadeřnickými nůžkami ukážou nejlepší kadeřníci v INSPIRACI 2013, soutěž doplní samostatná kadeřnická vystoupení Honzy Hlaváčka a jeho týmu, k Afro-účesům se vrátí Martha Ronke Ayrorinde. Návštěvníci dostanou možnost zkusit nový účes v počítačové simulaci, nechat si vytisknout foto pro inspiraci a ti odvážnější hned „na místě" zhotovit účes rukama šikovných kadeřníků.

 

Přehlídku trendů završí módní show značek Lee, Wrangler, módní show Českých modelek, přehlídky prestižních škol SOŠ Havířov-Prostřední Suchá a SPŠO v Praze 7, juniorské modely Národní komory módy a Fashion Rally international. Z Anglie navštíví veletrh CATWALK SHOW - netradiční prezentace „PO ANGLICKU POJATÝCH" oděvů pro kosmetičky, kadeřnice, maséry a další pracovníky v oborech krásy.

 

A ze zkrášlování není možno vynechat nové trendy v nehtovém dizajnu a zdobení nehtů, které přináší desítky vystavujících firem, setkáte se s ukázkami i možností vyzkoušet třeba jen na jednom nehtu to, k čemu jsme dosud neměli odvahu nebo čas.

 

SOUTĚŽE

Pro soutěživé jedince i jejich fanoušky jsme opět připravili škálu soutěží v oborech:

Make-up-Česká mistrovská soutěž se zahraniční účastí na téma Šarm tanečního parketu

Nail Design - Česká a mezinárodní mistrovská soutěž, postup na prestižní soutěž v Düsseldorfu

Péče o nohy - Podologická soutěž pod záštitou České podiatrické společnosti

Kadeřnícký svět -INSPIRACE 2013 - finalisté „life" na podiu soutěží o stotisíc korun
Soutěž BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD o ocenění „"high quality product"

Vyhlášení Maséra roku 2012 a témat Creative Image Team, Fotomakeup  a Prodlužování řas 2013

 

KOSMETICKÁ A ANTI-AGING PÉČE

Ty nejlepší ukázky péče leaderů kosmetického oboru na podiu i stáncích (značky Mesosystem, Skeynndor, Gernétic, Jean Klébert, Thalac a velké řady dalších prestižních značek v malé hale v průběhu dvoudenního FESTIVAL OF BEAUTY pořádaného Unií kosmetiček.

 

VYBAVENÍ PRACOVIŠŤ

Za shlédnutí stojí  jistě špičkový kadeřnický nábytek Maletti, luxusní vybavení pro kosmetická, wellness a spa studia NILO, stejně tak jako nabídka chytrého počítačového řešení pro řízení kosmetických  salonů a mnoho dalšího.

RELAXACE, REGENERACE, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Prevence zdraví těla i ducha je oborem, kdy by každý pro sebe měl něco udělat. Již zdaleka jsme překročili omezení na „zdravé" potraviny či výživové doplňky", pyramida nadstavby je vytvořena spojením  našeho myšlení se smysly, pocity a náladami, které můžeme příznivě ovlivňovat, a zpětně přes ně ovlivňovat svoji celkovou duševní a tělesnou harmonii a rovnováhu. Vystavovatelé připravili škálu nabídek a poradenství v oblasti relaxačních, regeneračních či detoxikačních masáží, aromaterapie, používání éterických olejů a dalších čistě přírodních prostředků, stejně tak např. sestavování jídelníčku pro jednotlivé typy, cvičení při problémech s pohybovým aparátem, plavání a vodní aktivity, zdravé opalování - to vše také pro naše juniory. 

¨

Jako červená niť prochází veletrhem aktuální nabídka výuky v zúčastněných oborech, nesčetné možnosti studia, školení či rekvalifikací pro práci v oborech zkrášlovacích a relaxačních služeb, které jsou stále více žádané a mají velkou budoucnost.

 

Více na http://www.worldofbeauty.cz/ a na http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh

 

SOUTĚŽ

Soutěžte s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM 2012 a vyhrajte vstupenky na veletrh! Soutěž končí 19.8.2012.

Výhry:

1. cena – dárkový kosmetický balíček od Manufaktury + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
2. cena - 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
3. cena - 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012

 

Výhry dodala:
- firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 7. – 8. 9. 2012, PVA Expo Letňany

Podobné články

beauty expo jaro 2012beauty expo jaro 2012beauty expo jaro 2012Zveme Vás na  jarní část veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v PVA Letňany ve dnech 2. a 3. března 2012...

beauty-expobeauty-expobeauty-expo-soutez-maly2

DUBNOVÝ TERMÍN, NOVÉ PROSTORY
Zveme Vás na  jarní část veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v PVA Letňany ve dnech 23. a 24. dubna 2010 (pátek a sobota).

Grafické mikádo ala KleopatraRošťácký blond rozcuchBlond účes s podbarvenými pramenyNejnovější účesy na zimu 2013 jsou tu! Krásná kolekce účesů zaměřená na podbarvení a melíry pro Vaši inspiraci...

černá vdova - kadeřnická soutěž 2014Finále prestižní kadeřnické soutěže Creative Image Team 2014 bylo na téma "ČERNÁ VDOVA". Jak probíhalo? A co to znamená účastnit se kadeřnické soutěže? Podívejte se na to očima týmu salonu Mia.