Soutěžte s mujoutfit.cz o dva poukazy na nákup zboží!

Tento formulář je uzavřený.

mujoutfitmujoutfitmujoutfitSoutěž o dva poukazy v hodnotě 500,- Kč na nákup zboží dle vlastního výběru v e-shopu www.MůjOutfit.cz
Soutěž byla ukončena!

www.MůjOutfit.cz  

VÝBĚROVÝ SECOND HAND, OUTLET, KABELKY A MÓDNÍ DOPLŃKY

 

Vyhodnocení soutěže:

Cenu získává:

1. Jana Zoulová, Slaný

2. Lenka Barnišinová, Havířov

Výhercům gratulujeme a všem děkujeme za účast!

 

mujoutfitMáte ráda oblékání a módu? Sledujete módní trendy a ráda si uděláte radost novým módním kouskem? Kde ale na to brát? Pojďte navštívit internetový obchod www.mujoutfit.cz. V e-shopu mujoutfit.cz najdete kvalitní výběrový second hand a outlet. Všechno zboží  second hand je pečlivě tříděno, samozřejmostí je zboží  nepoškozené jen v té nejvyšší kvalitě a módnosti. Co je to Outlet? Outlet je zcela nové zboží z loňskýcha předloňských kolekcí známých firem. Toto zboží můžete koupit se slevou 50 – 70 %. V dnešní složité době je každá ušetřená koruna dobrá. Nové zboží doplňujeme v průběhu celého pracovního týdne – vždy můžete objevit nějaký zajímavý kousek. Nabídku jsme rozšířili o módní doplňky a kabelky z nové aktuální kolekce. Váš outfit můžete rozzářit zajímavou šálou, šátkem nebo trendy kabelkou. Nebojte se kombinovat dražší kousky s levnějšími!

mujoutfit mujoutfit mujoutfit mujoutfit mujoutfit

Přeji Vám pohodové dny!

Michaela Zachová
www.mujoutfit.cz

 

SOUTĚŽÍME

Zapojte se do soutěže s e-shopem www.mujoutfit.cz . Soutěžíme o dva poukazy každý v hodnotě 500,- Kč na nákup zboží dle vlastního výběru. Stačí zodpovědět správně soutěžní otázku:

Podobné články

mujoutfitOživte Váš šatník novými kousky! Značkové outlet oděvy je možné koupit se slevou 30–50–70% oproti původní ceně! V nabídce e-shopu naleznete kabelky a módní doplňky z nové aktuální kolekce.
 

Půlený natupírovaný drdol na temeni, s ofinou a stříbrnou květinovou ozdobouObjemný vyčesaný drdol z dlouhých vlasů, na boku ozvláštněný vlasovou brožíÚčes z romanticky natočených blond vlasů, na boku s ozdobou ve tvaru růže

Chcete oživit svůj účes, ale nevíte jak? Vyzkoušete vlasové doplňky! Ozdobte své vlasy broží, čelenkou či sponou! Mnoho účesů k inspiraci naleznete právě zde.

Milán, Paříž, Berlín, Londýn a dokonce i Bratislava. To vše jsou metropole, kde lze na ulici spatřit velmi zajímavé módní kreace a nové trendy z přehlídkových mol. Pak se rozhlédnete kolem sebe u nás v ČR a vidíte obnošenou bídu s nouzí. Proč?

londa-lak-500mllonda-lak-500mlSoutěžíme o dva laky na vlasy značky Londa - 500ml. Zapojte se a vyhrajte jednu ze dvou výher - lak na vlasy s leskem, UV ochranou a provitamínem B5!
Soutěž byla ukončena!

:-)