Paul Mitchell

Splétané copy a zaplétané účesy v krásných barvách

Barevný rybí cop s obtočeným pramenem místo gumičkyZapletený drdol od spodních vlasůZ francouzského copu zapletený drdol s květinouLíbí se Vám zaplétané účesy a ráda je nosíte? Inspirujte se zaplétanými účesy v pestrých barvách jako je růžová, fialová či červená! Nová kolekce účesů od kalifornské značky Paul Mitchell.

Společenské účesy - moderní i retro styl

Ostře řezaný bob s ofinouRetro vlny s širokou čelenkouAsymetrické vlny přes jedno rameno Inspirujte se kolekcemi stylových společenských účesů, které vytvořili kadeřníci značek Hair Talk a Paul Mitchell. Svěží i retro styl účesů na ples či párty

Účesy pro každou ženu - asymetrie i romantika

Krátký bob s ofinou a tmavými proužkyVelké vlny pro velký objemAsymetrický střih černé barvyZajímavou kolekci účesů představil tým značky Paul Mitchell. Na jedné straně krásné moderní mikádo s modrým melírem a na druhé přísný asymetrický střih pro velmi extravagantni jedince...

Moderní účesy pro muže - atraktnivní střihy a styling

Střih stylizovaný do špičkyChaos z krátkých vlasů s melíremAsymetrický punk účes s dlouhou ofinouFotogalerie povedených moderních střihů tentokrát pro muže! Skvělá inspirace atraktivních účesů v nejnovější kolekci značky Paul Mitchell.

Sexy účesy, které z Vás učiní královnu večírku

Sexy natočené vlasy, hustě natupírované, na jednom boku seplé, s ofinou přes okoRomanticky kudrnaté vlasy upravené za uši, s rovnou ofinou, vhodné do společnostiVelmi extravagantní punkový účes stylizovaný do bodlinChcete okouzlit svým šarmem a elegancí nebo naopak zvýraznit svou nespoutanost a divokost? Nová kolekce účesů Paula Mitchella 2010 z Vás učiní královnu večírku!