účesy na večírek

Trendy účesy 2017 nejen na večírek

Rovné blond vlasy zčesané dozadu se zvlněným pramenemObjemný polodlouhý hnědý účes s ofinou přes okoUhlazené krátké melírované vlasy dohnědaPojďte s námi připravit se na večírek s jednoduchými, ale přesto luxusními účesy v několika provedeních od světoznámé značky Jean Louis David. Máme pro vás 12 praktických účesů, se kterými se stanete hvězdou večírku. Tak směle do toho!

Účesy na ples - fotogalerie společenských účesů

Jessica Alba - Elegantní společenský účes, vyčesaný z dlouhých rovných vlasůScarlett Johansson - Smyslný, na temeni dovysoka stylizovaný, společenský účesParis Hilton - Společenský účes z dlouhých zvlněných vlasů blond barvyPlesová sezóna je v plném proudu a Vy hledáte ten nejkrásnější společenský účes? Inspirujte se v naší fotogalerii večerních účesů a vyberte si ten NEJ!

Sexy účesy, které z Vás učiní královnu večírku

Sexy natočené vlasy, hustě natupírované, na jednom boku seplé, s ofinou přes okoRomanticky kudrnaté vlasy upravené za uši, s rovnou ofinou, vhodné do společnostiVelmi extravagantní punkový účes stylizovaný do bodlinChcete okouzlit svým šarmem a elegancí nebo naopak zvýraznit svou nespoutanost a divokost? Nová kolekce účesů Paula Mitchella 2010 z Vás učiní královnu večírku!