Účesy pro hranatý obličej - jaké účesy této tváři sluší?

Sestříhaná délka v syté červenéPřirozeně vlnitý dlouhý účes s ofinou na patku černé barvyObjemný, dlouhý účes s velkými vlnamiMáte hranatý obličej? Podívejte se, jaké typy účesů Vám budou slušet a čemu se raději vyhnout!

Je-li Váš obličej hranatý, zcela jistě nemáte důvod si zoufat. Stejným tvarem obličeje oplývají i krásky jako Demi Moore, Sandra Bullock, Isabella Rosellini, Gwyneth Paltrow, Mandy Moore, Keira Knightley nebo Kristin Scott Thomas!

Hranatý obličej se vyznačuje tím, že je zhruba stejně široký v oblasti čela jako v oblasti čelistí a lícních kostí. Snahou při volbě účesu je obličej opticky zúžit, tedy skrýt a zjemnit širokou partii čelistních kostí a přidat tváři pomocí účesu na výšce. To je možné docílit například pomocí sestříhaných vrstvených účesů, jemně zvlněných účesů nebo i velkých kudrlin.

Vhodné účesy - mikáda

Rovný polodlouhý účes od brady postupně sestříhaný s pěšinkou uprostřed Krátký, střapatý sestřih kombinovaný s dlouhými prameny s červeným melírem Strukturovaný, polodlouhý účes v černé Polodlouhý uhlazený účes tmavohnědé barvy se světle hnědým melírem, pěšina na straně Sestříhaný polodlouhý účes s pěšinkou na straně a s konečky nagelovanými  do špičky

Zvlněné účesy a kudrny pro hranatý typ tváře

Přirozeně vlnitý dlouhý účes s ofinou na patku černé barvyDlouhý, vlnitý účes divokého vzhleduObjemný, dlouhý účes s velkými vlnamiDlouhý, objemný sestřih s ofinouSexy dlouhý účes s pěšinou na straně a s vytočeným konečky směrem ven

Rovná linie

Velmi elegatní účes pro dlouhé vlasy s konečky vtočenými dovnitř a ofinou na patku Dlouhý, sestříhaný účes s vytočenými konečky a dlouhou ofinou Dlouhý, sestříhaný účes Sestříhaný, dlouhý účes s pěšinkou na straně Sestříhaná délka v syté červené

Čemu se vyhnout, máte-li hranatý obličej?

Vyhněte se účesům, které odkrývají rysy tváře, tupým střhům a také klasické rovné ofině. Nevhodným účesem tedy je například klasický culík s vlasy staženými dozadu, který hranaté rysy tváře zcela odkryje a zvýrazní.

 

Podobné články

Rozcuch z krátkých prostříhaných rovných vlasů blond barvy s ofinou do čelaPolodlouhý letní účes s prostříhanou spodní částí, měděné barvy s blond melírkemOkouzlující sestříhaný dlouhý účes z rovných vlasů, uhlazeného vzhleduMáte-li kulatý obličej, jistě víte, že vybrat si slušivý účes není nic jednoduchého. Přinášíme tipy a inspiraci pro výběr účesu pro kulatou tvář.

Dámský dlouhý kudrnatý blond účes alá andílekElegantní uhlazené mikádo tmavohnědé barvy se světlými konečkySestřih s výraznou ofinouNevíte si rady s výběrem účesu pro Váš trojúhelníkový nebo srdcovitý tvar obličeje? Přinášíme Vám skvělé tipy!

ucesy-royston-blythe-119 ucesy-royston-blythe-005 ucesy-royston-blythe-011Hledáte účesy pro Váš oválný obličej? Nevíte zda dlouhý, polodlouhý či dokonce krátký? Zjistěte to zde!

Polodlouhý sestřih s rovnou ofinou přes očiRozčepířené mikádo z hnědých vlasů s melíremHladký účes na stranu s polodlouhou délkou jemně zvlněnýChystáte se na pohovor či vás už omrzel stereotypní účes do práce? V naší fotogalerii najdete skvělé nápady, jak vypadat elegantně a moderně. Nebojte se změny a inspirujte se atraktivními účesy roku 2014.

kup si kastrol na hlavu

Si mě to vzal .... :oD

tak si koukni pro účesy na kulatý obličej a ne hranatý

MAM KULATEJ OBLIČEJ A NEVIM CIO SE KE ME HODÍ

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď