Účesy pro muže 2016 - moderní střihy i styling - fotogalerie

Hnědý pánský účes nagelovaný nahoruLehce zvlněný účes v tmavě hnědém odstínuVzdušný prostříhaný účes Že dnes pánové nenosí pouze krátké nebo vyholené vlasy? O tom Vás přesvědčíme v podzimní fotogalerii účesů. Aktuální střihy účesů pro muže na sezonu podzim zima 2015/2016 jsou tu!

Kdo si to může dovolit, tak ať se pyšní objemnou kšticí na hlavě. Pro podzimní období je delší délka vlasů ideální! Muži se nemusí řídit pouze účesy ve stylu vyholených stran s odlišnou délkou ostatních vlasů, ale trendy jsou také vlasy, které jsou delší a dají se nagelovat nahoru či dozadu pro ležérní vzhled a vytvoříte tím skvělý objem.

Pánské střihy:

Běžný účes v krátkém střihu pro muže Vzdušný prostříhaný účes Uhlazený účes zčesaný dozadu Hnědý delší zvlněný účes pro mužeLehce zvlněný účes v tmavě hnědém odstínu Polodlouhý zvlněný pánský účesDelší hnědý účes s pěšinkou na bok Delší ležérní účes pro mužeHnědý pánský účes nagelovaný nahoru Uhlazený účes se zčesanou ofinou dovrchu

 

Další pánské střihy naleznete zde: >>Fotogalerie pánských účesů<<

 

Jaká délka vlasů se vám nejvíce na mužích líbí?

Podobné články

Blond účes pro muže s melírem Pánský účes s blond platinovým melíremVyholené boky a dlouhá patka - účes pro muže Fotogalerie oblíbených a moderních účesů pro muže! Letí melíry, vyholené boky a dlouhé patky. Inspirace na sto způsobů, vyberte si svůj styl v naší fotogalerii!

Objemný rozcuchaný hnědý účesKrátký vzdušný střih zčesaný na stranuStředně hnědý krátký účes Přinášíme vám velkou fotogalerii účesů pro mladé i starší muže, kteří chtějí objevit ten pravý styl účesu právě pro něj. Krátké, objemné, uhlazené, běžné či extravagantní účesy i do práce nebo do společnosti.

Krátký melírovaný sestřih nagelovaný do vrchuLehce rozcuchaný nagelovaný účesDecentní rozcuch pánského účesuPředstavujeme moderní účesy pro muže na tento rok. Toužíte po změně účesu a hledáte inspiraci? Pak jste tu správně! Pojďte se inspirovat do naší fotogalerie pánských účesů 2014. 

Pánský účes s patkou ve středně hnědém odstínuPolodlouhý hnědý rovný účes s ofinouRovný běžný blond účes v polodlouhé délceZajímají vás podzimní trendy? Proto je tu přehlídka účesů od salonu Mod´s Hair na téma „Podzimní Sonata“, představující dámské i pánské střihy...

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď