Účesy s melírem - fotogalerie, tipy, triky

Polodlouhý účes s vytočenými konečky a rezavými proužkyJemný sestřih se světlým melíremStrukturovaný krátký sestřih s růžovým melíremNení melír jako melír. Podívejte se, co vše se dá pomocí melírování dosáhnout, a najděte to pravé právě pro Vaše vlasy a styl!

Melíry, melíry, mellíry. Moderní, žádané a nesmírně variabilní. Melír dokáže i z obyčejného fádního účesu či střihu udělat parádní kousek, za kterým se leckdo otočí. Podívejte se na následující fotografie účesů s melíry, které vytvořily přední světové kadeřnické salony. Určitě si vyberete!

 

Jemné proužky ve vlasech 

Melír, jak jej zná asi nejvíce žen. Do většinou vlastní barvy vlasů jsou přidány jemné světlejší nebo tmavší proužky, které vlasy oživí a zatraktivní. Často je tento způsobob melírovaní využíván ženami, které své hnědé vlasy melírují do blond. Je to ideální cesta, jak bez velkého rizika postupně přejít na úplný blond, aniž by došlo k nárazovému šoku.  

Strukturovaný krátký sestřih s růžovým melírem Dlouhý účes s pěšinou na straně, vzadu jemně natupírovaný, tmavohnědé barvy s blond melírem Účes z dlouhých rovných sestříhaných vlasů hnědé barvy s blond melírem Roztomilý krátký účes s roztřepenými partiemi s melírem a ofinou na stranu  Elegantní dámský krátký účes s hustou rovnou ofinou, tmavohnědé barvy s výrazným blond melírem Extravagantní krátký účes s dlouhou ofinou a s černo-bílým melírem Jemný sestřih se světlým melírem Tupě střižený dlouhý účes s rovnou ofinou a výrazným blond melírem  Krátký prostříhaný účes tmavěměděné barvy se světle měděným melírem  Polodlouhý účes s vytočenými konečky a rezavými proužky

 

Výrazný pruh, který oživí 

Odvážnější ženy pak mohou obarvit jen jeden tlustý pruh vlasů a získat tak melír, který je velmi výrazný a osobitý. Správnou kombinací barev je možné docílit přirozenější nebo naopak extravagantní vzhled.

Čistý a uhlazený vzhled Stupnovitě sestříhaný polodlouhý blond účes s pěšinou na straně a s vícebarevným melírem

 

Podmelírování účesu

Velmi atraktivní je v poslední době také takzvané podmelírování. Horní část hlavy je v jedné barvě a spodní část vlasů ve druhé. Nejčastěší kombinací barev je blond nahoře a hnědá až černá v dolních partiích účesu. Ale fantazii se meze nekladou a kombinovat je možné i tři a více barev. Výsledkem je pak velmi výrazný a originální účes, ve kterém Vás nikdo nepřehlédne.

In střih s výraznou ofinou Polodlouhý sestříhaný účes s rovně střiženou ofinou, hnědé barvy a konce blond Výrazný krátký účes s rovnou ofinou, blond barvy s hnědě podbarveným spodem vlasů Extravagantní dámský účes s různými délkami, převážně blond barvy Krátký střih s dlouhými prameny Polodlouhý účes s červenými proužky a plnou ofinou Mikádo s výraznými, červenými proužky

 

Extravagantní melíry

Modrý, zelený, růžový a podobné melíry patří dnes k extravaganci. Běžně na ulicích nejsou a je to zejména tím, že tyto barvy jsou nestálé a velmi rychle se vymývají. Růžové a tyrkysové melíry se staly symbolem pro scene styl, který je stále populárnější mezi mládeží.

Cik cak ofina s barevnými proužky Krátký sestřih s  Krátký účes k šíji s barevnými proužky Dvoubarevný extravagantní účes z mnoha vln Krátký střih smíchaný se střihem dlouhým Extravagantní, rozcuchaný účes s barevným zbarvením a dlouhou, hladkou ofinou

Účesy pro mladé

 Polodlouhý sestříhaný scene účes černé barvy a s výrazným růžovým melírem Dlouhý účes z blond vlasů s hnědým, růžovým a černým melírem Scene účes z dlouhých sestříhaných vlasů černé barvy, horní vlasy jsou obarvené na modrozeleno Scene účes z dlouhých vlasů s rovnou ofinou, černé barvy a s přední partií vlasů obarvených na modro Scene účes z krátkých vlasů s dlouhými partiemi kolem uší, černé barvy s bílým a modrým melírem 

 

Melíry pro muže

Ani muži se nemusí melírů bát. I když většina mužů se stále ještě dívá na barvení svých vlasů mezi prsty, pomalu se tento pohled mění. A jak ukazují následující obrázky, je to dobře.

Rozcuchaný, odvážný vzhled Mladistvý, krátký účes s dlouhou ofinou Polodlouhý, vlnitý účes se stříbrnými proužky Střapatá, sestříhaná délka v rokovém stylu Bouřlivý a snadný pánský polodlouhý účes hnědé barvy s blond melírem Sexy delší účes pro muže, s ofinou na patku, tmavohnědé barvy s blond melírem 

 

Podívejte se do naší fotogalerie na obrázky melírů pro ženy

Podívejte se do naší fotogalerie na obrázky melírů pro muže

 

Podobné články

Krátký rovný účes s ofinou a přírodním melíremDlouhý sestříhaný účes s patkouKudrnatý tmavě hnědý účes pro muže s melíremŘídíte se módními trendy? Co takhle si ukázat zajímavou kolekci s názvem„Reflection“ od značky J.7. Mladistvé účesy s lesklými tóny, šik střihy a melíry pro ženy i muže. Účesy zde najdete ve všech délkách, ať už rovné, zvlněné nebo kudrnaté.

Krátký střih s modrým melírem a ofinouLesklé fialové dlouhé vlasy s patkouRozcuchaný blond účes s jemným melírem Odborníci z kadeřnického salonu J. 7 stvořili kolekci nápadných účesů hodících se pro mladou generaci. Jejich výraznost spočívá v barvách s pastelovými tóny a extravagantních účesech s asymetrickými střihy. S námi objevíte několik tipů, jak účes můžete nosit.

Sexy krátký bob s ofinou na straněPostupně sestříhané krátké mikádo s melíremKrátký střih se zvedlou ofinouTak, jako se mění doba, mění se i účesové trendy. Jednou moderní, příště z módy a takto stále dokola. Představujeme vám žhavou kolekci krátkých účesů právě pro vás!

Dlouhý hnědý melírovaný účes s vlnamiObjemné melírované dlouhé vlasy s pěšinou uprostředRomantický zapletený hnědý účes s melíremV„Essentional look“ kolekci od Schwarzkopf Professional můžete najít dlouhé účesy se skvěle vyjímajícími se melíry v jemných tónech. Vlasy plné lesku v různých úpravách vypadají opravdu neodolatelně!

Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám obarvené vlasy na tmavší mahagon a chtěla bych to skombinovat s melíry. Moje kadeřnice mi dala takový melír, že vůbec mi to na vlasech neviniká. Prosím porad'te jaký by byl nevhodnější pro mě melír?Jsem ve středním věku. Děkuji předem za Vaši radu. S pozdravem Adriana  

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď