Černé vlasy s melírem - fotky, rady, inspirace

cerne-vlasy-s-melirem-7.jpgDlouhý, na temeni hodně prostříhaný emo účes černé barvy s růžovými a blond pramenycerne-vlasy-s-melirem-5.jpgČerné havraní vlasy jsou samy o sobě výrazné a atraktivní. Oživte je barevným melírem a pozměňte svůj vzhled!

cerne-vlasy-s-meliremČerná barva byla vždy ženami oblíbená a využívána zejmnéna pro svůj mysteriózní či exotický nádech. Je sexy a vytváří dojem něčeho tajemného, drsného i mírně nebezpečného. I z tohoto důvodu křehké ženy většinou po černé barvě netouží.

Ne všem tónům pleti však černá barva prospívá a právě tady je možné zmírnit a vylepšit image vhodně zvoleným barevným melírem.

Vytvořit melír na černých vlasech však není nic jednoduchého. Neobejde se to bez důkladného odbarvení vybraných sekcí či pramínků a až poté je možné na vlasy aplikovat barvu. Proto v každém případě nechce vše na zkušené kadeřnici a nezkoušejte to sami doma. Za zničené vlasy to nestojí.

Červený melír v černých vlasech

Cervená v černých vlasech působí provokativně a sexy...

Blond melír v černých vlasech

Tato kombinace je využívána nejčastěji. Vlasy můžeme nabarvit různými odstíny od platinové blond až po karamelový odstín. Vše v závislosti na tom, jak kontrastní má výsledný melír být.

cerne-vlasy-s-melirem-7.jpg cerne-vlasy-s-melirem-1.jpg cerne-vlasy-s-melirem-6.jpg

Fialový melír v černé

Fialová barva zažívá boom a v kombinaci s černou vypadá opravdu skvěle. Fialová černou barvu zjemní a dodá celému image teplejší tón.

Vícebarevné kombinace - barvy duhy ve vlasech

Černá barva je vděčná a vypadá dobře s celou škálou jiných barev. A pokud chcete něco opravdu extra, dejte na hlavu vícebarevný melír! Barvit můžete sekce vlasů, pramínky nebo třeba jen odlišíte ofinu....

cerne-vlasy-s-melirem-5.jpg cerne-vlasy-s-melirem-3.jpg cerne-vlasy-s-melirem-4.jpg

 

Extravagantní účesy

Výrazné růžové, tyrkysové či jiné melíry v černé působí svěže a mezi mladými jsou stále populárnější...

Dlouhý emo účes z rovných černých vlasů se třemi červenými prameny Dlouhý emo účes z černých vlasů s bílým a fialovým melírem Dlouhý, na temeni hodně prostříhaný emo účes černé barvy s růžovými a blond prameny Dámský krátký černý emo účes s fialovým melírem a ofinou na stranu Emo účes z dlouhých rovných černých vlasů s blond melírem

TIP: Vytvořte si růžový, červený, modrý, fialový, blond či různobarevný melír pomocí clip in pramínků! Stačí nasadit a jít! Clip in se schová pod Vaše vlasy a vytvoří krásný přirozený melír. Každý den jiný melír dle nálady či oblečení... Více informací zde...

 

Podobné články

Dámský oranžový krátký účes s růžovým melírem a dlouhou ofinou na straněKrátký účes s dlouhou, extravagantní ofinouPolodlouhý sestříhaný scene účes černé barvy a s výrazným růžovým melíremRůžová barva zatím stále do tradičního portfolia barev vlasů nepatří. Dokáže však nádherně prosvítit a zjemnit blond vlasy nebo naopak vytvořit nepřehlédnutený kontrast spolu s černou...

Zvlněný účes z blond vlasů s růžovým nádechem Krátký rozcuch na párty, v růžové barvě Lehce růžové ombre na šedých dlouhých vlnitých vlasechRůžový melír ve vlasech? Rozhodně ano! A to zejména v kombinaci s různými odstíny blond. Pro velmi slušivý, ženský, jemný ale i elegantní vzhled.

Dlouhý účes ze dvou délek, ofinou na patku a fialovým melíremVelmi krátký dámský účes s šikmo střiženou ofinou, fialové barvy s růžovým melíremPestrý fialový melír v dokonale hladkém mikáduÚčes s fialovým melírem? Proč ne? Podívejte se do naší fotogalerie, jak je možné s fialovou barvou kouzlit...

clip-in-melir-pramen-613clip-in-melir-pramen-2clip-in-melir-pramen-cervenaChcete oživit svůj účes a to bez jakéhokoli zásahu do svých vlasů? Pak promelírujte své vlasy pomocí speciálních vlasových pramínků clip in!

muze to byt melir do cernych vlasu a nebo do červenych vlasu??

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď