Růžový melír ve vlasech aneb odvažte se!

Dámský oranžový krátký účes s růžovým melírem a dlouhou ofinou na straněKrátký účes s dlouhou, extravagantní ofinouPolodlouhý sestříhaný scene účes černé barvy a s výrazným růžovým melíremRůžová barva zatím stále do tradičního portfolia barev vlasů nepatří. Dokáže však nádherně prosvítit a zjemnit blond vlasy nebo naopak vytvořit nepřehlédnutený kontrast spolu s černou...

I když je růžová barva vidět ve vlasech zatím jen zřídka, stále více a více se prosazuje a nachází své fanoušky. Pokud tedy ráda experimentujete se svou barvou vlasů, neváhejte a inspirujte se!

Velmi jemně až křehce působí růžové melíry v blond vlasech:

Dámský, elegantní účes s pastelovými barvami Krátký účes s dlouhou, extravagantní ofinou Krátký účes s grafickou ofinou a žlutými proužky Účes z dlouhých rovných vlasů, postupně sestříhaný, blond barvy s jemným růžovým melírem Netradičně střižený blond účes do podkovy s šikmou ofinou a růžovým melírem

 

Nevýhodou růžové barvy je to, že se stále dosti rychle vymývá. Pokud máte vlasy tmavší, je nutné pramínky nejdříve odbarvit a teprve poté obarvit na růžovo. I poté však barva nezůstane dlouho intenzivní.

Krátký účes v zářivé červené se střapatou ofinou Dlouhý postupně sestříhaný účes černé barvy s červeným melírem, ofinou na patku Dámský oranžový krátký účes s růžovým melírem a dlouhou ofinou na straně Extravagantní polodlouhý účes s měděným melírem

Oblíbená je růžová mezi dívkami, které vyznávají barbie styl a na růžovou barvu nedají dopustit ani ve stylu oblékání a doplňků

Zcela jiná kategorie jsou výrazné růžové prameny či podbarvení, kterými zpestřují svůj účes zejména teenageři. Holky si pak často své růžové prameny nebarví, ale připínají si ke svým vlasům koupené růžové pramínky, které se používají na prodlužování či zhušťování vlasů. Pramínky všech možných barev včetně růžových odstínů je možné zakoupit a dle momentální nálady ráno připnout a večer sundat.

Růžové vlasy či prameny

Dlouhý sestříhaný scene účes z růžových vlasů podbarvený černě, na konečcích bílý melír Dlouhý účes z blond vlasů s hnědým, růžovým a černým melírem Polodlouhý sestříhaný scene účes černé barvy a s výrazným růžovým melírem Dámský krátký černý emo účes s fialovým melírem a ofinou na stranu Dámský polodlouhý emo účes z duhových barev-růžová, žlutá, blond, světle zelená

 

TIP: Vytvořte si růžový, červený, modrý, fialový, blond či různobarevný melír pomocí clip in pramínků! Stačí nasadit a jít! Clip in se schová pod Vaše vlasy a vytvoří krásný přirozený melír. Každý den jiný melír dle nálady či oblečení... Více informací zde...

Podobné články

clip-in-melir-pramen-613clip-in-melir-pramen-2clip-in-melir-pramen-cervenaChcete oživit svůj účes a to bez jakéhokoli zásahu do svých vlasů? Pak promelírujte své vlasy pomocí speciálních vlasových pramínků clip in!

Krátký fialový melírovaný účes s rozcuchem Objemný blond zvlněný účes s pěšinou na stranuLežérní rybí cop zapletený na stranu z růžových vlasůKolekce od vlasových profesionálů Unique Way pro ženy i pro muže sází na barvy a melíry! Účesy růžových, bordó i modrých odstínů naleznete právě na těchto fotografiích.

cerne-vlasy-s-melirem-7.jpgDlouhý, na temeni hodně prostříhaný emo účes černé barvy s růžovými a blond pramenycerne-vlasy-s-melirem-5.jpgČerné havraní vlasy jsou samy o sobě výrazné a atraktivní. Oživte je barevným melírem a pozměňte svůj vzhled!

Zvlněný účes z blond vlasů s růžovým nádechem Krátký rozcuch na párty, v růžové barvě Lehce růžové ombre na šedých dlouhých vlnitých vlasechRůžový melír ve vlasech? Rozhodně ano! A to zejména v kombinaci s různými odstíny blond. Pro velmi slušivý, ženský, jemný ale i elegantní vzhled.

Růžový melír jsem zkoušela před 4 roky, byl parádní, ale rychle se vymýval. Mám tmavé skoro černé vlasy. Nyní používám růžové proužky přidělané ne svých vlasech keratinem. Paráda! Mají stálou barvu a dobře se mi udržují. Jsem moc spokojená.

cháá neska idu do růžový:):D

růžovou jsem měla ve vlasech .. ale je s tím velká práce.. strašně rychle se to vymývá a zabarvuje se do blond vlasu tkže po umytí máte růžove vlasy:D tkže se to musí umyt oddelene ale p nějake dobe to můžete mýt už dohromady protože to neni tk tou barvou nasaklou.. edka je moderhí spíše růžová do černých vlasu a třeba zelena nebo modřá do blond ..

Růžová je super, fotenky sou moc pěkný a skoro všem růžová moc sluší :):):):)... je to prostě cool a moderní, takže krása :D

je tu nějaká kadeřnice, nebo jestli máte zkušenosti která značka růžové barvy vydrží nejdéle? při běžném mytí ob den. A jak mi to chytne když mám vlastní barvu hodně tmavě hnědou? Nikdy jsem se v kadeřnictví nenechala barvit a chtěla bych jít do černé s pár pramínkama syté růžové.

já jsem jich také obešla hodně prošla jsem všemy odstíny červené a nakonec hurá v jednom kadeřnictví v Brně, kde pracují s Tigi. Nebyla to žádná láce,ale barva super a vydržela dlouho:))

do růůžooovýý jdu zííítraaa jupíííííííí

růžový melír se mi moc líbí :-) super :-) chtěla jsem pár pramínků,ale nikdy se holičce růžová nepovedla :-(

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď