CHCETE ZMĚNU? POUŽIJTE MELÍROVACÍ PRAMÍNKY NEBO PÁSY !

clip-in melírovací proužkymelírovací clip-in pásblond melir z clip-in proužkůRádi by jste zazářili v něčem novém a originálním? Máme pro vás řešení v podobě melírovacích clip-in pramínků, nebo celých pásů! Naučte se dle videonávodu kombinovat barvy dle libosti a vytvořte si svoji novou image :-)

melírovací pás modrý originální image

Melírovací pásy plní dvě úlohy v jednom kroku. Zahustí vaše vlasy a rovnou je i promelírují. Skvělý způsob jak dočasně změnit image, být každý den jiná. Tyto prameny a pásy jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů. Aplikace je velmi jednoduchá, stačí připevnit sponky k vašim vlasům a je hotovo :-)

Melírovací pásy můžete zakoupit v našem e-shopu ZDE, najdete tu širokou škálu zářivých barev a pro inspiraci video :-)

Clip-in melírovací prameny najdete ZDE, opět v široké škále barev a růzých délek.

Videonávod jak nasadit melírovací pásy a také skvěle kombinovat barvy

Nutno podotknout, že s trochou šikovnosti a hravosti vytvoříte z clip-in melírovacích pásů i nádherné Ombre, ať už blond nebo barevné ;-)

Používáte clip-in prameny či pásy?

Podobné články

clip-in-melir-pramen-613clip-in-melir-pramen-2clip-in-melir-pramen-cervenaChcete oživit svůj účes a to bez jakéhokoli zásahu do svých vlasů? Pak promelírujte své vlasy pomocí speciálních vlasových pramínků clip in!

clip in sponka klipclip in melír červenýclip in černý melírClip in prodlužování vlasů je stále populárnější technika, jak své vlasy můžete prodloužit, zahustit nebo promelírovat. Jak to funguje?

scene-zebra-pramen-melir-coontailzebra-pramen-melir-coontailscene-zebra-pramen-melir-coontailSkvělá inspirace pro všechny extravagantní jedince! Vyrobte si sami mnohobarevné zebrované či leopardí pramínky do vlasů!

4.jpg3.jpg1.jpgPřemýšlíte nad změnou a líbí se Vám ombré styl? Podívejte se na video, jak si udělat ombre sama doma.

 

Já jsem se se svou proměnou raději obrátila na odborníky v salonu ProBeauty v Praze. Jsou to profesionálové v tomto oboru, dokáží poradit a zrealizovat neskutečnou změnu vizáže u každé ženy. Prohlížela jsem si fotogalerii, a na základě jejich zdokumentované práce, jsem se pro ně rozhodla.

 

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď