Clip in melírovací prameny - každý den jiné vlasy

clip-in-melir-pramen-613clip-in-melir-pramen-2clip-in-melir-pramen-cervenaChcete oživit svůj účes a to bez jakéhokoli zásahu do svých vlasů? Pak promelírujte své vlasy pomocí speciálních vlasových pramínků clip in!

Clip in melíry jsou barevné pramínky na speciální sponce, které se dají velmi jednoduše nasadit pod vlastní vlasy a vytvoří se tak krásný melír ve Vašich vlasech. Je to velmi jednoduché - nadzvednete horní vlasy, zacvaknete pramen, horní vlásky pustíte a upravíte. Stačí nasadit jen jeden pramínek a za pár sekund tak získají vlasy úplně jiný vzhled! Pokud nasadíte pramínků více, získáte krásný rovnoměrný melír po celé hlavě. Pramínky jsou v mnoha různých barvách a záleží jen na Vás, jaký melír si ráno vytvoříte. Blond, černá, hnědá, růžová či modrá? Je to jen na Vás!  

 prameny clip in

 

Jak vypadají tyto melírovací clip in pramínky? Existují v mnoha barvách.

Zakoupit se dají i sady po 6-ti kusech, které jsou cenově zvýhodněné a jsou ideální k promelírovaní celé hlavy...

Výběr barev na ukázku: 

clip-in-melir-pramen-22 clip-in-melir-pramen-613 clip-in-melir-pramen-2 clip-in-melir-pramen-6 clip-in-melir-pramen-cervena clip-in-melir-pramen-modra

Všechny clip in prameny je možné zakoupit na obchod.vlasy-in.cz 

Pomocí clip in systému je možné vlasy i rovnoměrně prodloužit: 

jak-funguje-prodluzovani-clip-in

Více informací naleznete v e-shopu obchod.vlasy-in.cz .

Máte nějaké otázky? podívejte se do sekce Časté otázky a najděte svou odpověď nebo nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem či nákupem u nás!

Ať se Vám u nás dobře nakupuje!

Vaše vlasy-in.cz 

 

Podobné články

clip-in melírovací proužkymelírovací clip-in pásblond melir z clip-in proužkůRádi by jste zazářili v něčem novém a originálním? Máme pro vás řešení v podobě melírovacích clip-in pramínků, nebo celých pásů! Naučte se dle videonávodu kombinovat barvy dle libosti a vytvořte si svoji novou image :-)

prodlužování vlasů clip in - hnědý melírprodlužování vlasů clip in - červený a fialový melír do mikádaprodlužování vlasů clip in - růžový melírVítejte v salonku VLASY-IN.cz ! Prodlužování vlasů metodou clip in nebo návrh účesu počítačem osobně s vlasovou vizážistkou můžete využít přímo u nás...

prodlužování vlasů clip in - hnědý melírprodlužování vlasů clip in - červený a fialový melír do mikádaprodlužování vlasů clip in - růžový melírNově otevřený salon VLASY-IN.cz v Olomouci je Vám k službám! Prodlužování vlasů metodou clip in nebo návrh účesu počítačem osobně s vlasovou vizážistkou můžete využít nově přímo u nás...

clip in sponka klipclip in melír červenýclip in černý melírClip in prodlužování vlasů je stále populárnější technika, jak své vlasy můžete prodloužit, zahustit nebo promelírovat. Jak to funguje?

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď