Ahojky, jaký účes by mi slušel:-)

1 příspěvek / 0 new
Poslední
lucicek
Offline
Na fóru od: 24.02.2009
Ahojky, jaký účes by mi slušel:-)

Ahojky, poslední dobou mám mindráky z toho, jaký vzdušný střih by se hodil na moji hlavěnku,..... kdysi jsem nosila delší sesřihy, ale poslední dobou jsem si oblíbila krátké a sestříhané vlasy. Prosím o radu, který sestřih bych mohla vyzkoušet na své hlavěnce a který by se ke mě hodil. Díky moc
http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile&user=Lucie.Dulikova&auth=" onclick="window.open(this.href);return false;

PS: první dvě fotečky v profilu jsou staré, aktuální jsou až po nich:-)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahoojky, když se ti líbi krátke střhy nebo rozcuchy - co takhle zkusit učes co má nyní Vicktoria BAckham? Mě se moc libí jak to má ted krátke a střapaté má to šmrnc.A ty si Hezky vysoká na tobě by ten to učes hezky vynikl a jsi výrazný TIP tak že si myslím že by se to hodilo!' co ty na to? ;)

lucicek
Offline
Na fóru od: 24.02.2009

Hm,..... Tvůj nápad se mi velice zamlouvá. Jdu se hned podívat na aktuální fotku Victorii Backham. Nebo jestli máš něco novějšího, budu ráda, jak se semnou o ni podělíš ;) ale odhalila jsi mě parádně, s tím rozcuchaným typem:-) miluji střapaté vlásky ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahoojky. to jsme moc ráda že tu jsem k něčemu dobra aspon :lol: ja myslim že to chce ODvaz a ty vypadáš velice sympaticky a nebude ti dělat problem tento učes nosit!NA těchto stránkach ji určo najdes nebo na googlu! hodně štěstí pak pošli po změně fotku.už se nemužu dočkat! ;) ;) ;)