Barevné pramínky, které se nažehlí

1 příspěvek / 0 new
Poslední
mmiissaa
Offline
Na fóru od: 10.09.2009
Barevné pramínky, které se nažehlí

ahoj nevíte někdo, kde se dají sehnat takové ty pramínky do vlasů jak se nažehlí a vydrží hodně dlouho? Chtěla bych fialové, ale neví kde je sehnat, prosim, kdo ví napište ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

JO tka to neviim. se zeptej u sve kadeřnice.. ta by ti je mohla objednat a nebo se jukni nekde na NETu ..v na vyhledavaci.
jinak bohužel nevím..

Anonym

Ahojda!!! Tak to jsem měla taky...měli by ti to udělat všude, kde prodlužují vlasy, protože to jsou normální prameny na prodloužení vlasů, akorát že jsou barevný. Byla jsem si to dát udělat, byly to prameny od Hair Extensions, "přidělané" keratinem... Ale moc bych to teda nedoporučovala. Po nějakých 2měsících už to moc nemělo barvu, a hlavně, nějaký hustý pramen to nebyl, spíš takový 3chlupy...ale záleží, jaká je kadeřnice, a jestli ti dá nějaký pěkný hustý no :) Jinak lepší barevný vlásky jsem měla z Prahy, z výstavy Beauty Prague (další bude tedka na jaře). Nebyly to přírodní vlasy, ale byly hodně dlouhé a "macaté" pramínky. Nebylo to teda keratinem, byly to trubičky, ale nebyla to ta metoda prodlužování bond plus, bylo to něco jinýho :D Občas se to zacuchalo, ale stačilo to vzít žehličkou a bylo to zas krásně rovný a lesklý. Na dešti se ti to nezvlní, jaklo ty keratinový, ty se chovaj jako normální vlas. Tak snad pořídíš ;)