blond vlasy - změna účesu

2 příspěvky / 0 new
Poslední
galaxynka
Offline
Na fóru od: 15.04.2009
blond vlasy - změna účesu

Ahojky,
mám blond rovné dlouhé vlásky a chtěla bych nějakou změnu. U blond bych ráda zůstala(změnila bych ji jen pokud mi poradíte jinou barvu,ale já a moje okilí jsme si už na blond celkem zvykli). Střih bych brala jiný, jen pouze délka je pro mě důležitá-nejlépe, aby byla pod ramena nebo delší. Měla jsem už na hlavě hodně různých střihů a barev, takže se změny nebojím. Zkusila bych i trvalou, ale mám hodně jemné a celkem řídké vlásky, tak se bojím, jak bych vypadala :lol:. Proto i na trvalou bych chtěla znát něčí názor.
Děkuji moc za rady.
moje fotky jsou buď na http://www.lide.cz/g.a.l.a.x.y nebo na http://libimseti.cz/g.a.l.a.x.y

vercatonda
Obrázek uživatele vercatonda
Offline
Na fóru od: 03.10.2008

Ahojky, já bych to sestříhala už od všku hlavy, at máš účes vzdušnější, zvolila bych postupně sestříhanou ofinu na boku, blond barvu bych nechala jak je a trvalou bych nedávala. Určitě si vlásky odbarvuješ a trvalaá by ti je ještě více poničila a vysušila... Snad jsem trošku pomohla ;)

Marsellka
Obrázek uživatele Marsellka
Offline
Na fóru od: 16.04.2009

Ahojky....jak tak koukám opravdu si vyzkoušela hodně účesů......mě osobně co se líbí tak je asi buď ty vlasy sestříhané jak už psala vercatonda ale také ti podle mě sluší rovná ofina a to mikádo.. ale pokud chces delší vlasy tak určitě sestříhat.....a vlnité.....trvalou určitě ne!!občas si je můžeš nakulmovat a nebo si dát natáčky ale trvalou se ti zbytečně zkazí.......a jestě jestli můžu dodat tak ty černé vlasy ti opravdu moc neslušely..... :oops: ;)

galaxynka
Offline
Na fóru od: 15.04.2009

Ahojky.
Moc Vám děkuji za rady. Hodně jste mi pomohly. Ještě jednou díky.
P.S.O černé určitě neuvažuji.fuj.Bílá pleť a černé vlasy,nn. Nikdy více. Raději budu u blond nebo světle hnědé ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

hojky.blond bych zanechala nebo alespon melír a třeba vice do věla nebo do stříbrna!ifnu bych klído nechala bud rovnou učesanou dopředu a vlasy bych prostříhala aby učes nabyl na objemu.sestříhané valsy z vrchu a do obličeje jsou hezké tak pak posli další fota! ;)