černá barva-rychlejší růst?

2 příspěvky / 0 new
Poslední
matanuska01
Offline
Na fóru od: 27.11.2009
černá barva-rychlejší růst?

ahuj chtěla bych se zeptat jestli ste slyšeli o tom že když si barvíte vlasy na černo,rostou rychleji? já sem to četla v jednom časopise..že černá barva obsahuje nějakou složku co žádná jiná barva nee a že potom sou vlasy zdravější a rostou rychleji než po ostatních barvách. já si barvila před 4 lety asi 2 roky každej měsíc vlasy na černo a rostly rychle! ale pak sem chtěla blond..jelikož je to blíž mojí přírodní barvě (špinavá blond)..asi sem si je trochu zničila ale mam lámavé vlasy od přírody. ale od tý doby co sou světlé,vůbec nerostou! poradte prosím :) :)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

já teda nevim .ale myslím že to tka neni..je to jaka koliv barva.při odbarv. je možny že se vice ale vlasy lamou protože lvasy ztraci melanin.. barvivo ale barva normalni vlas jen obali..
ale nemyslim si že zrovna že je barva černá by měla takové učinky rostouci ale kééž by :D

Anonym

no , já myslím že sis to spíš vsugerovala... :lol: :lol: ale jen tak dál ...

iwendy
Obrázek uživatele iwendy
Offline
Na fóru od: 02.08.2009

Můžeš mi říct, jakou abrvu jsi používala?? Já se barvím na černo už asi 5 nebo 6 let, a řekla bych, že mi to roste furt stejně... ale teď se snažím dosáhnout své zatím nejdelší délky vlasů - totiž někam pod půlku zad, tak bych brala, kdyby bylo něco, co by mi ten růst urychlilo :)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

URČITĚ BARVA NEPODPORUJE RUST VLASU..ANI ČERNÁ :)
ALE KÉÉŽ BY :)

lilli
Obrázek uživatele lilli
Offline
Na fóru od: 19.07.2009

To mi taky říkala nějaká paní,ale nemyslím si to,barva jako barva,všechny poškozují vlasy,blond je nejhorší,je to peroxid,ničí vlasy a ty pak vypadávají.Nemají proč růst rychle když jsou takhle "nemocný".

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

JJ.URČITĚ..ODBARV. JE HORŠÍ ,PROTOŽE VLASY ODBAR. VLAS ZTRACI PIGMENT A VYŽIRA TU BARVU PŘIRODNI .A BARVA VLAS OBALI TAK HO TAK NENIČI ALE URCO PO BARVE VLASY RYCHLEJI NEROSTOU :)