Černé konečky vlasů do blond účesu

2 příspěvky / 0 new
Poslední
tlicter
Offline
Na fóru od: 30.03.2009
Černé konečky vlasů do blond účesu

ahoj.moje původní barva vlasů je špinavý blond..a mám blond melír..mohla bych si udělat černé konečky nebo by to vypadalo divně díky za názor... ;)

vercatonda
Obrázek uživatele vercatonda
Offline
Na fóru od: 03.10.2008

Ahojky, tak to by mohlo být originální ;) , ještě jsem to na nikom neviděla

brzobohatamonika
Offline
Na fóru od: 27.05.2009

Ahojky, já jsem to teda taky nikdy neviděla, je to ale velmi zajimavý napad. Víš ono i zaleží na tom jakou máš delku tech vlasů protože ne na každých y to mohlo vypadat tak skvěle. zkus se normálně s kadeřnicí pobavit otom jakou máš tuhle představu a ona sama by ti měla řict jestli se ti to bude hodit nebo ne, a jestli to bude ktobě vhodné , ju ? ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahoj.jj,já to s melírem také neviděla.černý once jo na blond hlavě ..ale jinak Ne-e.Mužeš to zkusit vííd!Poradí ti kadeřnice ,ale řekla bychže by to dobře vypadalo na učesu MIKADA!vlasy do rovna střižené ,aby vynikl ten učel.tak to zkus.! pa

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Originální nápad to určitě bude, ale já bych to na blond nedávala...je to určitý styl extravagance a ne ke každému typu to sedne / např. romantický typ/ a nehledě na to, že černá barva se opravdu dává těžko dolů...a stříhat se pak kvůli tomu? Každopádně rozhodnutí je na Tobě :))

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

No já si myslím že právě jde slečně o tu Extravaganci a že to NIKDO hlavně nemá!a je to origoš!když se na to cítí a je odvážná tak nic proti! at jde Dotoho! :D