Doporučuji všem černovláskám - z černé na zrz Deco Remover

2 příspěvky / 0 new
Poslední
vercatonda
Obrázek uživatele vercatonda
Offline
Na fóru od: 03.10.2008
Doporučuji všem černovláskám - z černé na zrz Deco Remover

Ahojte holky, až se jednou rozhodnete se zbavit černé barvy na vlasech, tak vám všem doporučuji přípravek od firmy Bes jmenuje se Deco Remover. Byla ;) jsem černovlasá, barvila jsem se zhruba dva roky černou nebo černomodrou. Jelikož mám pihy a jsem přírodní zrzka, tak jsem se po dvou letech rozhodla barvu změnit na svou přirozenou. Oběhala jsem snad všechny kadeřnictví ve městě (Olomouc) a našla jedno jedinné které s touto značkou pracuje. Kadeřnice k mému velikému štěstí byla strašně fajn a ochotná mi pomoct, i když černou barvu tímto prostředkem stahovala za celou svou kariéru dvakrát. Každopádně, po dvou kůrách (v jeden den) je ze mě opět zrzinka :D . Sice to musela trošku dobarvit měděnou a mám tam sem tam tmavě měděný proužky-vypadá to jako melírek, ale nikdy bych nečekala takový výsledek bez jakéhokoliv poničení vlasů. Mám vlasy snad ve větší kvalitě než když sem tam přišla. Takže zapoměnte na zesvětlovače a melíry a zkuste to, opravdu je to SUPER !!! :!:

Anonym

Ahoj, prosímtě a neničí to moc vlasy? Vlasů sice nemám málo, ale mám je hodně jemné a s kadeřnicema mám fakt skvělé zážitky. U jedné mi dokonce při barvení na blond vlasy málem uhořely a dost mi jich vypadalo, takže bych něco podobného nerada podstupovala doma :-)

vercatonda
Obrázek uživatele vercatonda
Offline
Na fóru od: 03.10.2008

Ahojky, jj tak stím ,,uhořením,, mám taky zkušenost ale při melíru ;) . Jinak teda k Removeru - ručím za to, že to vlasy neničí. Dva roky jsem se barvila Palettkem na černo - jen odrosty. Po zesvětlení removerem jsem měla kvalitu vlasů mnohem mnohem lepší než za celé dva roky černé barvy. Před týdnem jsem byla na melíru (ještě zesvětlit :-) ) a kvalita vlasů je pořád perfektní. Možná malinko sušší ale jen nepatrně, to snad ale u každého. Kadeřnice pracuje s výrobky firem Bes a Framesi a já je mohu leda doporučit :D . A ještě jsem se dočetla na netu, že pokud se ten remover nějak naředí (nevím jak) dá se použít i jako vlasová kůra (zábal)...

vercatonda
Obrázek uživatele vercatonda
Offline
Na fóru od: 03.10.2008

Jo a ještě k tomu, že to neničí vlasy - asi v 10ti kadeřnictvích na mě hleděli jak na idiota :shock: , že neexistuje nic, co by vlasy z černé nezničilo...blbost, jen to neznají, tak se nenechejte odradit ;)

celtica
Offline
Na fóru od: 24.05.2009

Ahoj, a kd v Olomouci to mají, moc prosím!! já byla blond asi 5 roků, potom jsme šla na černo, černomodro, černofialovo.. po porodu mi vlasy hodně vypadaly a s černou byly takové silnější, jenže je léto a chci zase blond, aby se tak moc nemastily:-D domácí stahování zesvětlovačem od Welly - stáhne o 7 odstínů, dopadlo tak že jsme byla nechutně zrz a 2 kůry v 1 den jsem si netroufla. takže to šlo hodit opět na tmavo.
díky moc za odp. Marcela