jak dlouho vydrží barva u moře?

2 příspěvky / 0 new
Poslední
Zwjeratqo
Offline
Na fóru od: 29.12.2008
jak dlouho vydrží barva u moře?

Zdravím, jsem od začátku června do konce září na jednom moc fajn ostrově. Chtěla bych změnit barvu vlasů, (opět a zase) jen by mě zajímalo zdali nevíte jak dlouho vydrží barva u moře hezky sytá, výrazná, lesklá...nejde o blond ani žádnou křiklavou barvu. Barva bude tmavší hnědá a semo tamo melír.. nechce se mi nabarvit hlavu, abych po třech dnech nosila klobouk i do postele :) Budu ráda za jakoukoliv vaši zkušenost :) ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahooj.já jezdím k moři kažý rok a myslím si že je zbytečné se barvit.slunce je tam ostřejší a moře ti vlasy vysušuje a ta suůl barvu vymývá vice.řekla bych.ale pokud chceš mít barvu dala bych si jen přeliv a až se vrátiš tak si to obarvila a ty melíry jak říkaš!Nebo musiš používat přípravky na vlasy které jsou určené k moři a proti slunci tak že s nějakým UV .takové přípravky už jsou na trhu bud v lékraně nějaký šampon ,kondicioner a maska.nebo na netu určo najdes nebo u kadeřnice.měla jsem sebou u moře takový sprej který nastříkam na vlasy a chrání před sluncem a koupala jsem se a máčela hlavu.vlasy šly lépe rozčesávat a snad se moc nevysušovali.ale měla jsem to z drogerky nějaký obyč. nevim co to bylo ale když se poptas!neco určo najdeš!hodně štěstí užij si to na ostrově! :D

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Já sama jsem si před odjezdem k moři v loni nechala udělat vlasový olejový zábal, který byl obohacený o uv filtr, vitamíny a včelí vosky a výsledek? Jako kdybych si nedala nic....vlasy se mi vyšisovaly, vysušily!!! A to dost brzo,vůbec se v moři nepotápím, takže vlasy nebyly namočené a i tak to nemělo žádný účinek, zklamalo mě to!!!

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

nj. je to těžké nemám stím zkušenosti.proto bych valsy před dovolenou nebarvila.prootže to nemá cenu.a říkam jedině ZKUSIT kvalitní kosmetiku.alepson torchu ty vlasy chránit není naškodu! ;)

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

No právě..není nad vlastní zkušenost!!! Proto teď všem doporučuji pro ty co jedou k moři, aby si nabarvily vlasy o odstín tmavší než chtějí, protože to sluníčko jim tu barvičku do požadovaného odstínu vytáhne!!!

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

to sice asi jo.ale já bych nebravila vubec,maxim.přeliv nebo barevný šampon. ono ty vlasy ta barva trochu chráni ale rozhodně bych nemelír.nebo nebarvila.stejen se to vyšusuje!

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Podle mně jsou peníze za přeliv k moři zbytečně vyhozené peníze:)) Jasně, že by bylo nejlepší nebarvit se, ale přece jen se tam člověk chce cítit sebevědomě a mít pamatku na tu dovolenou i na fotce....

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

No já si myslim že právě přeliv jedobrý.a neničí vlasy tolik jako barva.a že k tomu moři to postačí.ale to je každýho názor... ;)

xaram
Obrázek uživatele xaram
Offline
Na fóru od: 01.07.2009

Ahoj, já si barvila vlasy permanentní barvou na svou svatbu, poté odjela na svatební cestu k moři a jaké překvapení mě čekalo, když jsem pak měla zabarvený polštář i oblečení :o .Nevím už, jaká to byla značka, ale některá z těch lepších...dobrý je s tím dopředu počítat :D

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Tak to muselo být teda fakt nemilé překvápko.a fakt to nebyl anni přeliv?že se ti obarvil polštář?nebo blbě smyta barva.No ono z tech drogerek ty barvy nejsou moc kvalitni ikdyž jsou dražší.je lepší si zajit ke kdařnici!A k moři je to prostě na prd!