Jaká ofina

2 příspěvky / 0 new
Poslední
jitulejitulejitule
Offline
Na fóru od: 16.06.2009
Jaká ofina

Chtěla bych si ostříhat nějak ofinu , kámošky mi nedoporučujou rovnou ofinu jelikož mam celkem nízké čelo ...... co myslíte trochu sešikmená a vrstvená?? nebo nějaký nápad

sou tam dvě fotky na tý jedný sem ta holka vzadu s nejvíc tmavýma vlasama a na tý druhý se tvářim jak boží umučení:D:D:D ale lepší tu nemam , kde by byly víc vidět vlasy.

a NOVINKA !!! NAŠLA SEM OFINU, KTERÁ SE MI LÍBÍ , co myslíte???? ale koukejte jen na ofinu
se svojí délkou vlasů sem spokojená ( i když ty krátké jsou také pěkné)....na fotce to není vidět ale mám celkem široké lícní kosti tak nevim jakej střih

a ještě jedna otázka......chtěla bych si na jednu stranu vlasů ( někde ze střední vrstvy) přidělat nějaký barevný ( modrý, fialový ještě nevím) pramen ale nevím kolik by to tak stálo (chtěla bychto tak o šířce 3 cm a délce 40 cm ) a jestli to v běžných kadeřnictvích dělají???

NáhledPřílohaVelikost
1.jpg
1.jpg16.99 KB
2.jpg22.72 KB
untitled.jpg
untitled.jpg32.11 KB
kajushhenka
Obrázek uživatele kajushhenka
Offline
Na fóru od: 18.04.2009

Ahoj, rovnou ofinu bych nedoporučovala máš fakt nízké čelo a vypadalo by to špatně. Myslím že by ti slušela sešikmená ofina.

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Achůůj. jj .. má krásně vlasy..fákt závídím..a máš nizké čelo ale lepší než vysoké takž e ani ofinu bys nemusela mít ale jestli chceš.dala bych také kratičkou sestřiženou do šikma k jedné straně a porstříhanou..a sestříhanou..postupně..takovou střapatou!ale jestli chceš zkusit tu rovnou tak radší delší .vždy to mužeš zkrátit a udělat si pak tu krátkou šikmou? hhhmmm? ;)

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Já bych ofinu nestříhala, máš opravdu nádherné vlasy!!! Ale jinak souhlasím se sešikmenou ofčou :))

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

jj.přesně..vlasy fkt nádhera!přirozené a hezké je vidět na pohled že jsou kvalitní...já vím že asi chce slečna změnu..ale když jí to sluší takhle..?! :!:

claire...
Offline
Na fóru od: 29.06.2009

To je naprosto jasné.Ty potřebuješ delší sestříhanou ofinu, proužek bych volila jen jeden a větší, kontrastní, nejlépe modrý. Rozzáří ti oči.

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahoj.jj.delší patka by ale nebyla k zahození.líbí se mi první foto!a možna i ten syty modry pruh!ne nic přeplacaného :!: ;)

kristyna.86
Offline
Na fóru od: 18.06.2009

Ahoj máš opravdu krásné vlasy. Upřímně řečeno ofinu nepotřebuješ, ale pokud po ní opravdu toužíš, doporučovala bych ti ofinu na bok ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahooj. naprosto souhlasíím s Kristynou.ofinku nepotřeb.ale setřížená ke straně by byla v pooho! ;)