jakou barvu?

2 příspěvky / 0 new
Poslední
Anonym
jakou barvu?

ahoj...měla jsem 5let černou barvu vlasů, které mám sice ráda, ale dost přemýšlím o změně...teď mi černá téměř odrostla a já přemýšlím zda se nabarvit znovu nebo zvolit jinou barvu...blond, červenou, zrz...
Poradíte? Děkuji

Ivule08
Offline
Na fóru od: 31.12.2010

Fotka...nutno dodat, že mám ráda extravaganci...proto bych nerada skončila u hnědé...

NáhledPřílohaVelikost
06102010183.jpg60.97 KB
iwendy
Obrázek uživatele iwendy
Offline
Na fóru od: 02.08.2009

ahojky :)
Pokud ráda experimentuješ, tak bys podle mě mohla jít do červené - ne přímo tiziánová, ale nějaká rubínová třeba... máš světlé obočí a modré oči, takže si myslím, že by to mohlo vypadat pěkně ;)

Claudie
Offline
Na fóru od: 29.12.2008

Souhlasim s Iwendy. A hlavně, máš nádhernou barvu pleti přesně pro červenou barvu. Dala bych rubínovou nebo tmavě rubínovou. Pak určo pošli fotku.

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Ahojky, s barvou vlasů bych změnila hlavně střih vlasů.... ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

ahojky souhlasim s robinkou .pokud nemas už černou volila bych spise svetlou barvu treba medovou nebo svetle hnedou a do toho svetlé melirky :)
a strih bych taky zmenila.sestříhala kolem obliceje a patku pres oko!!
co ty na to?! uplne by jsi byla jina holka :)

bergerka
Offline
Na fóru od: 26.01.2011

Ahoj, vložila jsem do alba několik svých fotek a potřebovala bych poradit, jaká barva vlasů je ke mě vhodná nejvíce. Ted mám červenočernou, takže tmavou a nejsem si jistá zda je to ono. Děkuji předem :?

iwendy
Obrázek uživatele iwendy
Offline
Na fóru od: 02.08.2009

Ahoj, jestli tvoje nynější barva odpovídá té poslední fotce, tak podle mě ti sluší asi nejvíc, jen by možná nemusela být do červena, ale buď čistě černá, nebo nějaká výrazná tmavší hnědá. Ta červená se mi na tobě moc nelíbí... Možná kdyby to byl jinej odstín, nevím no...