Mám si dát melíra

1 příspěvek / 0 new
Poslední
kristyna.86
Offline
Na fóru od: 18.06.2009
Mám si dát melíra

Ahojky potřebovala bych poradit. O své vlasy velmi pečuji, vůbec si je nebarvím, používám jen přelivy a šampony na vlasy, abych si je nezničila. Nesnáším suché vlasy. Kamarádka má blond vlasy a ze srandy jsem chytla její pramínek vlasů a přiložila si je k hlavě, abych věděla, jak bych vypadala s melírem. Okamžitě jsem prokoukla, obličej se mi tou barvou rozzářil. Teď nevím, jestli si mám toho melíra udělat, nebo to nechat být, když mi tolik vadí zničené vlasy, ale zase vím, že by mi to moc slušelo. Prosím poraďte mi, co mám dělat :|

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Ahojky, pokud Ti melír moc slušel a Tvé vlásky v blond odstínu prokoukly, já bych neváhala a nechala bych si ho udělat. Nemusíš mít strach, že se Ti vlásky po jednom melíru zničí...když si vybereš kvalitní značku kosmetiky, která má ve svém sortimentu mel. prášek, nemusíš mít obavy. A pokud o své vlásky opravdu pečuješ, věřím, že navštívíš nějáký salón a nebude Ti melír dělat kamarádka:)) Výsledek určitě bude skvělý...držím palečky:))

zuzana mat
Offline
Na fóru od: 25.05.2009

Nemusíš si dať premelírovať všetky vlasy, pre začiatok skús len pár pramienkov do ofiny a popri tvári. A určite to neskúšaj sama doma , alebo s kamoškou, ak sa tak veľmi staráš o svoje vlasy, určite navštív kaderníctvo.

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahoj.já bych do toho šla.zas nebudou tak vlasy zničené když dáš slabší peroxid.ale zajdi ke kadeřnici!já mam meliry slabounké ale hooodně moc po celé hlavě.sice mám ty meliry suché ale když použiješ dobrý šampon.kondiconer a občas masku na vlasy.bude to vp oho tka si dej je par na vrh vlasů nebo cele halvě.a pak uvidíš! ;)