melíry do černých vlasů aneb jak se černé postupně zbavit?

1 příspěvek / 0 new
Poslední
Anonym
melíry do černých vlasů aneb jak se černé postupně zbavit?

Ahoj,
máte někdo zkušenosti s barevnými melíry v černých vlasech? Máte někdo nějakou fotku? Už mě ta moje černomodrá barva dost omrzela, takže bych nejprve zkusila nějaké husté promelírování (třeba červenofialovým odstínem), ale co pak? Moje vlasy jsou světle hnědé, je pak náročné obarvovat odrosty (aby se melír nenabarvil). Vím, že jednodušší by bylo chodit každý měsíc k odborníkovi, ale na mateřské si to moc dovolit nemůžu. Odborníkovi bych se svěřila v případě prvního promelírování. Zkoušeli jste někdy stahovat černou barvu odbarvovačem a následně dát třeba nějaký přeliv?
Děkuji za Vaše příspěvky.
Jitka

gattka
Obrázek uživatele gattka
Offline
Na fóru od: 23.08.2009

ahoj..černá barva se těžko stahuje už kvli toho že ten vlas je propigmentovaný tou černou..ale stahuje se tak do zrzavé pak přeliv se dá dát ale podle toho jak moc zesvětlí ta odbarvovací lázeň vaše vlasy..

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

ahooj, černou jsem měla.a už bych si jí opravdu nedala. čekala jsme rok nez mi celá odrostla. byl to horor. alew je to nejpřirozenjsi nez to zesvetlovat. hodne se tim nici vlasy :(a musela by si to odbarv na vickrat.. a melirama je to dlouha cesta :) radsi si to nech trochu jeste odrsut aspon do pulky :) at nejsi zrzava za to to nestojí :)ale urcite na poprve nebo i 2jit radsi ke kadernici :)jistota je jistota!