Modrý melír

2 příspěvky / 0 new
Poslední
Anonym
Modrý melír

Chtěla bych se zeptat, kdybych chtěla modrý melír můžu jít do obyčejného kadeřnictví, udělají mi to? a taky se chci zeptat, العناية بالبشرة kde bych koupila tmavě modrou barvu...nemyslím černo modrou barvu od Palette, čistě tměvě modrou...je vůbec nějaká drogerie s těmato barvami na vlasy? تساقط الشعر Děkuji za odpověď

Natálka
Offline
Na fóru od: 15.10.2008

Ahoj Anno, modrý melír ti udělají snad kdekoli v kadeřnictví a modrou barvu seženeš třeba na netu, nebo např.v hypernově. ;)

doxus
Offline
Na fóru od: 01.04.2009

Já taky koupila modrý melír normálně v obchodě ;) akorát mě vyšel na 200kč no :x a chytl mi spíš do černa, ale to je tím, že jsem doufala, že mi to chytne na hnědé vlasy a tak jsem si nechtěla ničit vlasy zbytečným odbarvováním :cry:

kami_sek
Obrázek uživatele kami_sek
Offline
Na fóru od: 20.10.2008

Určitě ti udělají modrý melír, ale možná bych si nejdřív do kadeřnictví zavolala a domluvila se s nima ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

AHOOOJ.v lepších salonech by mít modrou měli,sice je asi dražší ale za to ti to udělají pořádně a na netu určo seženeš a v drogerii ji nemají aspon né u nas!nejdřív se vlasy většinou musí odbarvit na blond a pak teprv nabarví na modrou ale vymíva se dost!je to takový melírovací prášek..jsou třeba i zelené a svítivě červené! :D tak jdi do toho!