Nová barva a střih?

2 příspěvky / 0 new
Poslední
mancinkaa
Obrázek uživatele mancinkaa
Offline
Na fóru od: 14.11.2009
Nová barva a střih?

Ahoj holky,
již několikrát jsem zde vkládala fotky a prosila o radu a vždy jste dobře poradily - takže se na vás obracím zase :) První problém je s ofinou. Určitě bych změnila střih ofiny, jen nevím jestli hustou do čela, nebo nějakou patku... A druhý s barvou. Bílá blond je sice hezká, ale tak trošku bych řekla, že mi tak úplně nesluší a navíc je ta barva finančně nářočná když musím každý měsíc ke kadeřnici na dobarvování :( Takže vás moc prosím o radu, jakým melírem si pomoct...Mám tmavě hnědě podbarvenou ofinu a dva pruhy vespod vlasů, kterých se jen tak nezbavím takže opravdu nevím, jakou barevnou kombinaci dále zvolit.
Předem vám děkuji :)

NáhledPřílohaVelikost
IMG_0101.JPG41.29 KB
daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

AHOOJKY. TA TO BARVICKA TI OPRAVDU MOC NESEDÍ :( NAVÍC TO NEVYPADA VŮBE PŘIROZENE !!!
OFINKU BYCH VOLILA ALE NE MOC HUSTOU ALE SESTRIZENOU DO ŠIKMA PŘES ČELO A CO SE TÝKA BARVY .ZVOLILA BYCH MELIR PRIROZENJŠÍ BLOND BARVY.. A STŘÍDAVĚ S HNĚDOU :)
JE TO HEZKA KOMBINACE A KDYŽ SI DAL MELIRY HNED TY ODROSTY NEJSOU TK VIDET A KDYŽ ANO , VYPADA TO VICE PŘIROZNĚ NEŽ KDYŽ ODRŮSTA CELKOVÁ BARVA A NATOŽ TA TO BÍLA :(
TK PISNI CO TY NA TO :)

gattka
Obrázek uživatele gattka
Offline
Na fóru od: 23.08.2009

ahojki...s darrou souhlasím co se týče ofiny..ale ještě bych tu ofinu posunula víc dopravaa nechat jí delší!!! Ale barvu bych volila k tobě hnědou s efektem blonďatým...máš pěknou tvář: obočí vytvarované a oči výrazné! Slušela by ti hnědá s nádechem červené!! Mám tím podbarvenou celou konturu! Tobě by slušely celé hnědé vlasy.. ;)

mancinkaa
Obrázek uživatele mancinkaa
Offline
Na fóru od: 14.11.2009

mockrát děkuji za vaše návrhy...s ofinou určitě souhlasím! a asi budu volit ten melír v hnědých tónech, akorát třeba najít nějakou tu inspiraci (moje dvorní kadeřnice už si se mnou taky neví rady :D ) V pátek jdu na věc tak snad to dopadne dobře.

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

TAK ZITRA UŽ JDES NA VEC? .) TAK DRŽÍM PALCE. TK SI NECH HNEDY PODKLAD A DO TOHOO SVETLEJSI MELIR :) PAK POSLI FOTO :)