Odbarvení červené barvy

2 příspěvky / 0 new
Poslední
veronicka333
Offline
Na fóru od: 25.01.2009
Odbarvení červené barvy

Nevedeli by ste mi niekto poradit ak som si dala čeveny šampon na moje blond vlasy , malo to byt len na 6 umyti ale to nejde dole a uz som to umyvyla cca 20 krat. :( a chcela by som nasäť svoje blond . Čo mam teraz robit ?

Anonym

Ahojky, tak s červenou barvou nejsou žádné žerty, bohužel. Jediná rada je nechat si vlasy odrůst nebo ostříhat, popřípadě se poradit s kadeřnicí....

Vanda.K1
Offline
Na fóru od: 10.02.2009

Dobrý den,měla bych dotaz.Dlouho jsem se barvila načerveno.Nedávno mi bylo řečeno,že červená barva už je out.Chtěla bych zkusit blond.Měla jsem dlouhé vlasy a nechala jsem se ostříhat hodně nakrátko aby bylo odbarvení jednodušší. Kadeřnice se mi věnovala asi 2 hodiny,ale odbarvením mých vlasů jsme docílily jen toho,že odrosty mých přírodních vlasů byly blond, prostředek jasně oranžový a konce jsem měla červené. Můžete mi poradit jestli se dá nějakým šetrným způsobem tato červená stáhnout nebo bude nejlepší ji nechat odrůst?
Děkuji za odpověď Vanda :(

Vanda

chrobi
Offline
Na fóru od: 11.02.2009

ahoj na to je pripravok aby sa dala pekne stiahnut farba a potom sa nafarbis na pozadovany odtien aky si zvolis ale mala by si zajst do modernejsieho kadernictva mame lepsie vyrobky ale zaroven je to aj drahsie.

Vanda.K1
Offline
Na fóru od: 10.02.2009

Děkuji za odpověď, jen chci podotknout,že nežiji v ČR,ale na Maltě. Zde mám kadeřnici,která pracuje pro milánskou firmu vyrábějící právě barvy na vlasy a tato slečna jezdí každého čtvrt roku na semináře ohledně nových barev a stylu barvení a odbarvování. Plně jí důvěřuji a myslím,že její postup i výrobky byly správné, jen nevím jestli jsem si já nenarušila stálým barvením načerveno svoje vlasy. Ale díky moc. Přeji pěkný den nebo večer

Vanda