Permanentní make-up na malé rty

1 příspěvek / 0 new
Poslední
pisitko
Offline
Na fóru od: 03.10.2008
Permanentní make-up na malé rty

Ahojky, slyšela jsem, že jde udělat permanentní makeup i na rty. Mám totiž kamarádku co má horní ret úzký a uvažovala, zda je dobrý nápad nechat si rty jakoby obtáhnout tužkou. Já jsem ji radila, ať si radši linku domaluje každé ráno, ale ona si stěžuje, že se ji smazává a její rty získávají podobu Frankensteina :D
Pak je možný i kolagen, ale z toho má strach.
Co si o tom myslíte vy?

vercatonda
Obrázek uživatele vercatonda
Offline
Na fóru od: 03.10.2008

Ahojky, tak to zvětšení rtu by šlo ;) dělá se to tak, že se injekčně vstříkuje nějaká látka do rtu (podobná tělní tekutině) které se ale postupem času vstřwbává a je ji potřeba po nějaké době obnovit, pokud se to kamarádce bude líbit. Myslím že tohle si nechávala udělat i Agáta Hanychová..A pokud jde o ten permanentní make-up, to záleží taky na tom, když si ten ret obtáhne tužkou, jestli vypadá fakt opticky větší. A když si to nechá udělat (ten make-up) tak s tím nesmí nějakou dobu vycházet na sluníčko, tohle je nejlepší dělat v zimě. Jinak to vybledne a místy i vypadá a pak už s tím nikdo nic neudělá. Byla jsem u kosmetičky a přišla tam paní, která vypadala hrozně. Nechala si uní udělat permanentí make-up na oči a rty a týden na to jela k moři...Takže to bylo vidět na první pohled - kusy vypadané a růžovčervený linky na očích a ty rty-hrůza. Takže s tímto opatrně, je to už na pořád :!:

Sahi
Offline
Na fóru od: 17.05.2009

Zvětšení rtu se dělá kolagenem a permanentní makeup se provádí barvou,která se vpichuje do kůže .Obojí se provádí na plastických klinikách,kde má člověk větší záruku že nedojde k špatná reakci a že výsledek bude přirozený.Kosmetička vám může pouze obarvit řasy a obočí,ale je to jen povrchové a vydrží to tak měsíc.

Anonym

Ahoj, permanentní make-up rtů je určitě možný a není to určitě jen o "laciném" namalování linky na ret. A vůbec si nemyslím, že by to byla špatná věc, ale je dobré svěřit se do rukou správným lidem.