Porad te mi prosíím

2 příspěvky / 0 new
Poslední
sindinka66
Offline
Na fóru od: 23.04.2010
Porad te mi prosíím

Ahoj prosím vás pottřebuji poradit,Asi tak před 2 měsícema jsem si dala blond melír,ale chytlo mi to do žluta, :( Tak jsem si to musela obarvit na hnědo...A tet potřebuji zpátky na blond mám koupenou barvu...Ale bojím se že mi to zas chytne do žluta... :arrow: :( prosím porate mi...Děkuji

PetVylez
Offline
Na fóru od: 21.06.2009

No,já si myslím že ti ta barva co sis koupila ta blond že ti to na ty hnědé vlasy nechytne,ani když si uděláš jenom proužky.Nejlépe by bylo kdyby sis zašla ke kadeřnici a ta ti bez problémů ten melír udělá.Bude to dělat nejspíš peroxidem a to radši sama nezkoušej.Mohli by se ti spálit vlasy.Kadeřnice ví jak moc toho může dát a jaký poměr.Barvu někomu prodej,nebo tak něco a opravdu radši k té kadeřnici.

lišák
Offline
Na fóru od: 01.06.2009

No já když jsem si dávala blonďatá proužky na tmavou barvu tak mi to taky chytlo do žluta a po pár odbarveních už to bylo blonďaté.tmavé vlay se musí odbarvovat častěji kór když si to chceš dělat doma.

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

jj souhlasím s lišakem :D :D
par krat a vice se vlasy vyběly :D

Sayako
Offline
Na fóru od: 13.11.2009

Já jsem tohle zkusila na černé vlasy a měla jsem je žluto-rezaté:-D Buď jsi to měla třeba po 2 týdnech znovu odbarvit, a tak by jsi získala blond a ne žlutou (ale záleží na barvě a jak je silný peroxid) a nebo bych jak všichni říkali rozhodně zašla za kadeřnicí. Upozornila bych ji ale na to, že už jsi to jednou odbarvila, a pak nabarvila na hnědou, aby věděla, že už ty vlasy mohou být slabší. :mrgreen:

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Uplne souhlasim s SAYAKOU.. zajdi ke kadeř. ta vi co a jak .poradi.. a dá ti snad vlasy do kupy.
pak dej vědět co ti nakonec udělala a jak to odpadlo ju?