Proměna

2 příspěvky / 0 new
Poslední
viva
Offline
Na fóru od: 03.09.2009
Proměna

Ahojky, jmenuji se viva a jsem tu nová. Z hruba za 1 měsíc plánuji změnu vlasů tedy aspoň doufám....z černovlásky na blond ale né tu žlutou ale takovou pěknou jako má PINK :lol: zhruba 3-4 měsíce si to už nebarvým na černo a mám pěkný miš maš na hlavě. Chtěla jsem se zeptat zda s tím máte někdo zkušenosti a kdo třeba i poradí čeho se vyvarovat a banaopak čemu se dá v dnešní době věřit. Zajisté záleží i na velice dobré kadeřnici ke ketré musím mít důvěru ale i tak bych ráda něco dopředu o tom věděla a na co se připravyt. :mrgreen: horší to být nemůže,ne :D :?: Tak dík kdo poradí s pozdravem viva

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Jeslti máš nějakou fotku tka jí pošli. z černé to jde vždy huř.a pokud to ted máš všelijaké bude těžké to sjednotit.al vyhledej Dobry salon a kadeřnici.nejdřív bys měla vlasy jen promelírovat hodně praminkama..a pak za delší dobu uplně celé blond.a ona ti vybere tu spravnou barvu.Jako ma PINK- assi platina!?
černá barva musí být hodně odrostlá aby si nechytla do žluta jak říkaš!

viva
Offline
Na fóru od: 03.09.2009

Teď momentálně nemám žádnou aktuální fotku sebe ale vlasy mám ostříhané do potkovy a vršek je jaký si hnědorezatý s přestupem do zbývalé černé :( já si to myslela, že to nebude tak jednoduché :cry: ale po 13 letech už mě ta černá přestala bavit. Čekám až právě porodím nechci se pouštět do experimentace těhotná a za druhé už bych nevydržela ani kadeřnici sedět na zadku třeba 2 hodky :lol: mám pouvažovat i po jiné variantě změny účesu? Za každou radu jsem vděčná a popřípadně foto mohu poslat MMS. Děkuji za názory a rady.

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Tak zdravím mamču :D Je fakt, že přechod z černé na blond je vždy rizikový a dovolím si napsat, že výsledek nejasný :P Tak já bych Ti poradila ty černé vlasy sestříhat už teď a než se budeš barvit ony zase narostou...jelikož nevím jak dlouho máš do porodu plus počítej šestinedělí :!: V tom období s vlasami neexperimentuj:)) Ideální doba je tak tři měsíce po porodu, takže neboj, času je dost a vše dobře dopadne :))

viva
Offline
Na fóru od: 03.09.2009

Ahojky.... mimčo by mělo být listopadové ikdyž se jí chtělo už ven na začátku října ale naštěstí to dopadlo dobře a peče se přirozeně dle přírody v bříšku. Jen já jsem asi proti přírodě když jsem si vzala dohlavy tu platinu ale fakt mě dostala na jedné fotce kde byla ta holčina ostříhaná na krátko - i s tím mám dobré zkušenosti mít vlasy max 2 - 3 cm dlouhé v tom by takový problém nebyl - dorostou to už mám vyzkoušené ;) ale s tím, že mám počkat pak ještě 3 měsíce po porodu jsi mě dostala :? je fakt, že já si dovolit moct blbnout už nemůžu mám doma děsného kritika dceru 8 let a ta má přehled - hrůza já v jejích letech si hrála s panenkama :D ale dík za odpověď je fajn to s někým probrat ;)

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Ale já Ti nenařizuji, že máš jít ke kadeřnici až po třech měsících po porodu:)) Jen jsem napsala, že je to ideální doba!! Sama uvidíš jak porod bude mít vliv na Tvé vlasy, jestli Ti budou vypadávat atd...

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Také zdravím maminku. asi bych jen zastřihla koenčky podkova je hezka a škoda kdyby si šla na krátko uplně!
NEbo zkus ješt vydržet až ti to povyroste třeba do Vánoca pak zkus jen ty melírky..třeba ta černá do té doby zas odroste a pujde to lépe s vlasy pracovaT! Jinak uplně na blond z černé je na dlouhé LOKTE! :)) aby to bylo dokonalé.

viva
Offline
Na fóru od: 03.09.2009

Krásné ráno. Děkuji Vám za vaše odpovědi a rady. Jen bych se ráda ještě zeptala jaké promelírování je namysli? Mohu poprosit popřípadně o nějaké foto? Zůstat u podkovy se mi také líbí pokud to nebude akutní tak se mi na kraťoučko nechce kóooor na zimu brrrrr :cry: Tady jedna naše kadeřnice mi říkala, že je jakýsi přípravek na stáhnutí černé ale prý bych chodila chvíli jako ohnivý pták a pak možná snad jemně růžová ale nevím co to udělá z vlasy - nepoškodí je to moc? Byla bych asi najivní myslet si, že ne :cry: Jak to vidíte vy jako mé počitačové poradkyně ;) :D Děkuji za odpověďi a za čas který věnujete na odpověď. S pozdravem viva

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Nechej si vlasy promelírovat světlymi praminky.kadeřnice bude vědět! neboj. hlavně víc melirku aby si zesvětlila trochu vlasy.a pak za par měsícu to zopakovata pak budeš víc a víc blond.až si bues moci nechat celou hlavinu!
A podkova se mitaké moc libí! tak si jí nechej!Budeš kočka! ;)

zdenkas
Offline
Na fóru od: 05.11.2009

Čauky, můžu ti z vlastní zkušenosti napsat, že pokud si budeš zesvětlovat vlasy sama, tak počítej s tím, že ti půjdou vlasy do rezavé barvy. Asi po třetí barvě budeš spokojená. Samozřejmě si nedávej všechny barvy v jeden den. :D

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

NO to každopádně..chce to odstup par měsicu...nwní to snadné z tmavé na blond.Proto než si obarvíte vlasy na tmavo taksi to fakt dobře promyslete!!