ráda bych změnu

2 příspěvky / 0 new
Poslední
Anonym
ráda bych změnu

Ahoj...přemýšlím o změně střihu vlasů, ale nevím si rady. Už jsem znuděná z těch mých dlouhých vlnitých vlasů, takže se nebojím ani kratšího sestřihu, pokud to bude pasovat k mému obličeji, myslela jsem např. na mikado. S barvou jsem spokojená, ale co hodně řeším je ofina, nevím jestli do rovna nebo ji sestříhat do patky. Děkuju za každou radu ;)

http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile&user=krejcovakamca&auth=" onclick="window.open(this.href);return false;

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Ahojky, znovu se budu opakovat, když napíšu, že se mi mikádo na vlnitých vlasech moc líbí...tuším, že s tím první přišla Madonna:)) Kdyby to bylo na mně, ostříhala bych ti ofču na stranu!!!

dsoopnea
Offline
Na fóru od: 11.05.2009

ja si myslím, že máš krásný vlasy a taky že ti mooc sluší....no ja nevim zkus si je třeba vyžehlit a když se ti to nebude líbit tak zkus třeba to mikado:) ono to kdyžtak doroste :lol: :lol: :twisted: ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahoj. já si myslím že na vlnitých vlasech to mikado jak si nevynikne.jedině bys musela neustále vlasy žehlit a to asi nemá cenu!vlasy máš až mco dlouhé na muj vkus :D ale myslím že kdyby se vlasy upravili a sestříhli a možná vice zvlinili tak to bude v phoo.a budeš vypadt dopře! ;)

kristyna.86
Offline
Na fóru od: 18.06.2009

Ahoj myslím, že by ti to mikádo moc slušelo. Ideální by bylo, kdyby si používala gel, aby mělo tzv. mokrý efekt ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

NO já bych mikaádo moc nedporuč.abys nevypadala jako "ovečka" budeš mit pak velkou hlavu.věř mi.má spolužačka to měla taký!a pak..byla neštastná tak radsi když už tak zkracuj postupně!pak už stím nic neudělaas když udělaš razantní skok na mikado! držíím palce. ;)