řídké vlásky u dětí

2 příspěvky / 0 new
Poslední
blankat
Offline
Na fóru od: 11.07.2009
řídké vlásky u dětí

Všechny vás zdravím a poprosím o pomoc, mám 5 letou vnučku, asi před 3 měsíci měla vna hlavičce lupy. Dluoho se nám je nepodařilo likvidovat, vyzkoušeli jsme vše, byli jsme i u dermatologa. Až nakonec zabral jeden šampon.Ted je vnučka bez lupů, ale bohužel jí hodně prořídly vlásky. Kdo znáte nějakou radu a pomoc, aby jí vlásky opět zhoustly. Moc děkuji předem za pomoc :) :) :)

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Taky Vás zdravím :)) Jen prosím nedejte na lidovou pověru, že by se vlasy měli všechny ostříhat, aby pak zhoustly...je to hloupost!!! Hustota a kvalita vlasů je dána geneticky!!!

blankat
Offline
Na fóru od: 11.07.2009

To vím, ostřiháním se nic nezmění.Mslela jsem nějakou radu v čem je mýt a tak podobně.Díky

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Myslím, že za šampon bohatě stačí kopřivový a březový....Kopřiva i bříza má blahodárný vliv na růst vlasů. A co bych Vám pro malou doporučila je masáž vlasové pokožky buď březovou vodou - ta levnější varianta, anebo k čemu bych se přikláněla z vlastní zkušenosti jsou ampulky s placentou. Jedna ampulka má obsah 10ml v balení jich bývá 12 a aplikují se masáží co druhý den. A za kondicionér bych koupila pivní balzám...ten je taky moc fajn na podporu růstu vlasů:))

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Dobrý den..já si myslím teda co jsme se učili že když jsou děti ,alé a mají lupy nebo neco.6e se to s věkem zpravy nebo v puberte taky hrají roli hormony a u děti to je asi stejne asi ma suchou jen kuži ..?!a až povyroste bude to OK. myslim že nyní s vláskama nic neudelate až časem ..valsy mohou zhoustnou sami také věkem ted je hodně brzo to řešit.to je pouze můj nazor! ;)

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Ano, ano, taky jsme se učili jak lupy vznikají...,vlivem zátěžového, stresového charakteru, špatnou životosprávou atd. A že se to časem většinou upraví:) Ale myslím si, že jemnou a šetrnou péčí člověk nic nezkazí...sedět s rukami v klíně s tím, že za pár měsíců lupy zmizí a přitom mám celá ramena od lupů..spíš na stresu přidá!!! Důležité je všechny šampony a kondicoinery důkladně oplachovat!!!!!!A ta hustota vlasů je opravdu jako barva dána rodově!! Jediné co si myslím, že může pomoci je opravdu ta masáž, aby vyrostly nové a nové vlasy a bylo jich více:)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Jo když je to u dospělého člověka tka máš pravdu ale u malého ditěte?! nevim no..tak ty jsi také kadeřnice ROBINKO jo? tak to je fáájn.aspon mi předáš nějaké zkuššenosti ju? :) :!:

blankat
Offline
Na fóru od: 11.07.2009

:D :D :D Všem moc a moc děkuji za pomoc a rady a vyzkouším asi jen tu masáž. Hezké dny všem a ještě jednou díky :D

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

jj.zkuste to! u malých dětiček hsou asi zbytečné léky nebo tak něco!přeci 5 let jak malé!

Joli.Joli
Obrázek uživatele Joli.Joli
Offline
Na fóru od: 10.03.2014

ahoj, chce to pestrou výživu, kvalitní péči s vlasovou kosmetikou, můžete vyzkoušet i březovou vodu, někdo doporučuje masáž pokožky hlavy pro stimulaci vlasových kořínků nebo potravinové doplňky, svoji roli hrají i zdravotní potíže, jinak je hustota vlasů dána geneticky

aja742
Obrázek uživatele aja742
Offline
Na fóru od: 06.03.2014

kdysi pomáhala pěna Panthenol na spáleniny, která se místo na tělo vtírala do vlasů. já bych to vyzkoušela, tím se nedá nic zkazit, pěnu myslím stále prodávají