Slušela by mi ofina ?

1 příspěvek / 0 new
Poslední
Libby
Offline
Na fóru od: 05.04.2009
Slušela by mi ofina ?

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jaká ofina by mi slušela ? A mám momentálně dlouhé vlnité vlasy do pasu sestupně sestříhané, a chtěla bych tentokrát zkusit rovnou délku, čímž by vlasy byly dlouhé tak nějak po ramena, možná kousek pod nima.
Moje fotky najdete na http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile&user=Pajuska014&auth=" onclick="window.open(this.href);return false;

Nevšímejte si té první fotky s tou barevnou parukou, to jsme jen blbly s kámoškama ;) Nejaktuálnější fotka je ta třetí a čtvrtá :-)
Díky předem za odpovědi :-)

vercatonda
Obrázek uživatele vercatonda
Offline
Na fóru od: 03.10.2008

Ahojky, vlasy máš nádherný, škoda stříhat ;) co by za to spousta lidí dala mít takové vlasy jako ty ;) . Každopádně ofina by ti slušela asi jakákoli-máš oválný obličej. Ale protože máš vlnité vlasy tak bych ti nedoporučovala ofinou rovnou (jako kleopatra) z vlastní zkušenosti vím, že to není vubec jednoduché na udržbu a i když ty vlasy narovnáš, stejně se za pul dne zvlní.. Asi bych udělala pěšinku ještě více na straně, a ofinu postupně sestříhala (jako na patku). Tak i když se ti vlasy zvlní, pořád to vypadá dobře ;) . Tak s chutí do toho 8-)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Achoojky.más fakt hoodně huusty vlasy a dloouhýý co??ale je to supe jen bych asi spíše prostříhala a setříhala aby se odlehčil učes.nebudeš vypadat jak helma..nee že bys vypadala!ale zmeníš se a nebudeš vypadat tak usedle..ofina nevim nevim.asi se ti bude kroutit.ale kolem obličeje bych vlasky vlasky sestříhala.. ;)