Chtěla bych vám doporučit vlasový šampon Capillan :) Omezuje produkci kožního mazu a tvorbu šupin, je na všechny druhy vlasů. A opravdu funguje, mě zbavil lupů :)
Chtěla bych vám doporučit vlasový šampon Capillan :) Omezuje produkci kožního mazu a tvorbu šupin, je na všechny druhy vlasů. A opravdu funguje, mě zbavil lupů :)
Tak tuto značku vůbec neznám..kde se dá sehnat? a je opravdu tak dobrá? moje mama má lupy ale ne ty klasické- loupe se jí vice jakoby kuže ale i kolem obliř¨čeje a ve vlasech hoodně moc.byla u kožní ale moc jí to asi nepomáha .a kolik n¨ten to šampon stojí asi tak?|diky
Že existuje Capillan ,přípravek na podporu růstu vlasů vím a párkrát jsem ho i použila, ale že je už i vlasový šampon této značky čtu taky poprvé:))
Aháá? tka že má to být šampon nebo ne??taky jsem četla něco na podporu růstu vl.ale nevím značku. neco z lékarny! :))
No mě fakt pomohl, prodávají ho v lékárně ;)
jj.my ti věřííme..!to je dobře ale kolik stojí? ;)
daaro - kup si ho dříve, než bude v reklamě...pak bude drahý!!! :P
AHA. až tak jo? kolik stoji ? ja teda lpy nemam no ale mamka jo..dííky ROBINKO :)
Mě stál kolem 80,- ;)
tak to ení tak zly.hlavně žže funguje!
Tak já do šamponu moc peněz neinvestuji, spíše si připlatím pak za kondicioner anebo masku na vlasy.
JAk to? myslis ze to neni mo nutne? ze je dulezitejsi kondic.? a co použivas za šam. jestli se muzu zeptat? diky
Jj, přírodní kosmetika :) Ale všem nepomáhá to samé
No jasný to, tj.každýmu nesedne vše. jako mně. mně pomahají jen ty drahé výrobky ..třeba na plet. a někomu stačí obyč.nivea.. nebo krem..obyč. a já mám sušší tváře a mastněj.T- zonu a nevím co je dobré.měla jsem i Vichy..ale to je na mne mco drahé a taky nevim jestli pomolho na KAne :( a to same je i s vlasy! :cry:
Jé, tak to ti nezávidím, že musíš používat jen to drahé
No jak kdy.ja mam na to smůlu. někomu stačí levný výrobek a já..? jsem na mizině :lol:
jak včem no..právě..
Jasně, že mám doma a zkouším i drahší šampony, ale to jen ze zvědavosti.abych měla vlastní zkušenost...nejraději mám obyčejný kopřivový a březový 1 litr. Není to kvůli penězům, ale opravdu na ně nedám dopustit, jsou moc fajn. Ale na rozčesání si připlatím :lol:
No jasny. ja taky potre.b lepsi kondiciner jinak bych to nerozcesala a mam jich i vic.jeste bez oplachovy ve spreji ten je dobrej!
Ja mam taky břez. sampon ;)
ahoj, proti lupům doporučuji březovou vodu a šampon Nizoral z lékárny
v některých salonech, kde používají Matrix nebo Kérastase dělají odstranění lupů. je to vlastně peeling hlavy. funguje