Z blond na hnědo

2 příspěvky / 0 new
Poslední
kačmudek
Offline
Na fóru od: 27.08.2009
Z blond na hnědo

Ahojda.Mám několik dotázku a potřebovala bych poradit. Jsem přírodní bruneta, ale postupem času a melírů se ze mě stala blondýnka. Teď bych chtěla zpátky na hnědo, ale nevím jakou barvu si vybrat, aby nechytla jinou a ošklivou barvu. Nemáte stím prosím někdo zkušenosti? Taky mám problém v tom, že se mi více mastí vlasy a každý den si je musím umívat než jdu do práce. Protože si je meju ráno, tak si je musím i denně fénovat a to mím jemným vlasům taky nedělá dobře. Zkusila jsem pár šamponu na mastne vlasy, ale nějak extra že by pomohli se mi nezdálo. S vlasama jsem měla vždy problémy i třeba s účesem jaký vybrat. Moje vlasy ráno po úpravě jsou super, ale po obědě jsou už splihlé a nedrží tvar. A to používám i tužidla. Nějaký dobrý trik by mi taky pomohl. Moc děkuji za radu.

boruvka1
Offline
Na fóru od: 23.06.2009

Ahoj, já jsem sice nezesvětlala častým barvením, ale původně jsem přírodní blondýna obarvená na tmavo. Střídám tmavě červenou, hnědou apod. a nikdy nebyl problém s tím, že by mi barva nechytla. Myslím, že ze světlé na tmavou jde barvení dobře.

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahoj. muže být ale vidět někde světlé odstiny a tmavší tam kde melíry nejsou nebo postupem času až se barva bude vymyvat!Ja měla melríy a pak je měla dost odrostlé a tka sjem si dala jen přeliv,který se pak vymyval a vypadalo i hezky celkem že tam mam světlounké hnědé meliry..a světlejší takové žíhané!

kačmudek
Offline
Na fóru od: 27.08.2009

Děkuji, tak to zkusím a snad to dopadne dobře. Moje kamarádka si totiž také přebarvovala blonďatou na tmavou a zkončila s naprosto šílenou barvou s odstínem zelenošedé, tak proto mám trochu obavy.

robinka
Offline
Na fóru od: 07.06.2009

Ano, Tvá kamarádka je přesně příklad toho, když se do blond vlasů - pokud se jde na hnědo nepřidá trošku červeného pigmentu!!! Pak jsou vkasy šedavé a zelenošedé :oops:

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Cože až zeleno šedé?jeste že se mi to nestalo ja si tedy dala ale čokoladovou! a nemal jsem stím problem! vypadalo to dobře!

kačmudek
Offline
Na fóru od: 27.08.2009

Nakonec kamarádka se rozhodla jít úplně na krátko a nechala si do toho udělat odemě blonďaté melíry a povím Vám, že to vypadalo moc pěkně. Z tmavé nakonec sešlo a ostříháním ta hrozná barva nebyla tak výrazná. Takže mám zkusit třeba mahagon nebo tak něco?

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

tak to ej dobře .že si kamosku udělala tak Hezky! jj.mahagonem mužes oživit! ;) ;)