z blond na hnedou

2 příspěvky / 0 new
Poslední
Lusynka
Offline
Na fóru od: 28.11.2008
z blond na hnedou

Dobry den potrebovala bych poradit, dlouho jsem si odbarvovala vlasy na blond a ted sem se rozhodla jit zpatky na hnedo. Ale mam takovy problem, pokazde kdyz jdu ke kadernici a necham si nabarvit vlasy na tmavo, hned se mi vymyje na svetlou :? . Neznate nejakou dobrou barvu, aby mi uz konecne chytla a poradne? Děkuji ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

NO to bud možná ráda. než aby se ti zažrala do vlasu a už nešla dolu :)
ale je zajímavé že když jdeš ke kadeřnici..tak se ti to vymyje.tak ji to řekni..za jak dlouho a tak.. a třeba ti poradi. mne ale také prosvítala když jsme pod tím měla melir.ale já měla radši jen přeliv.

zdenkas
Offline
Na fóru od: 05.11.2009

Ahojky, barev je spousty a nejlepší je zkoušet. Každému vyhovuje něco jiného. Jediné co mohu poradit z vlastní zkušenosti nekupuji Pallete. :P

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

NO ja také Pallete nemusim.Moje kadeř. co jsem k í chodila na praxi říkala že všechny palletky..se vymyvaly do hněda..
nevím jak ted..ted jsou třeba nový barvy..a jiny obsah..nevím..nekupuji tyto barvy..! nee na mojí HLAVU :lol: :lol:

Anonym

ahojky vlasy barveni na blond, bohuzel je vzdycki zniceni. pro to jaka kolif barva na blondatych vlasach rychlo je pric :( Skus od loreal, prelif, na odstin tmavšy ot toho jakij puvodne cheš. zadni barvy z peroksydom nedavaj.papa. :) ALLA

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Já sio také myslím že stačí přeliv a dávatsi ho radši častěji.vlasy nebudou až tak suché a vysušené tím barvení a před tím tím melirem.. já to znám z vlastní zkušenosti. ;)