Z čokoládové hnědé na blond..

1 příspěvek / 0 new
Poslední
kklarushkka
Offline
Na fóru od: 12.08.2009
Z čokoládové hnědé na blond..

Ahoj..chtěla bych se zeptat - mám čokoládově hnědé vlasy a chtěla bych nějakou změnu. Melír nechci, ale moc se mi líbí celé nabarvené vlasy na blond. Myslíte, že mi to chytne? Nechtěla bych, aby jsem z toho měla rezavou :cry: Asi bych měla zajít ke kadeřnici, že? Kolik by to tak stálo? Raději bych si to udělala doma barvou z obchodu, ale z toho mám strach.. prosím poraďte

vivi100
Offline
Na fóru od: 20.08.2009

No doma to radšej neskúšaj. Nejde to hneď na prvykrat. Musíš si to pomaly odfarbovať, stale bledšie a bledšie.. a naj ti v tom poradí samo kaderníčka. Takže bude to o niečo dlhšia cesta ale zaručene to dopadne dobre. A prečo chceš byť blondýnka?veď čokoládky sú sexy. Ja si dávala rubínový šampon, ale teraz prešla na tmavo hnede až čierne farby. Blondýnkou by som sa nechcela stať. Popravde si to neviem ani predstaviť, nie každému sa blond hodí. Mne teda určite nie.. Tak držím palce.. :)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahoj. jo doma radší fakt ne!Pak bys to fakt měla rezavé.ale stejně to asi na po 1vé nebude blond.hnědá je hnědá a zkártka to nejdetak rychle-.a cena je podle toho jak dobrý salon si vybereš.ceny jsou ruzné! ;)