Z hnedych vlasu na blond

1 příspěvek / 0 new
Poslední
Anonym
Z hnedych vlasu na blond

Ahojj šli jste uz nekdy do toho ? .. Já bych to chtěla zkusit ale trochu se bojim...jaky s tím mate zkušenosti ? :).. samozdřejmě bych šla ke kadernici ale bojim se toho ze mam celkem svetly oblicej ne az nak extremne ,ale nechtela bych vypadat nak silene světle.. jinak mam od prirody hnede vlasy.. :) fotky mam tady http://www.libimseti.cz/denca879" onclick="window.open(this.href);return false; .. a halvne nechci vypadat jak kanarek.. :D se zarive zlutou barvou.. chtela bych nakou hezkou platinovou :)..De toho docilit? ..

Anonym

Ahojky,určitě by ti blond slušela. Platinová není problém, vzhledem ke tvé barvě vlasů. Jen bych určitě šla ke kadeřnici, ta si bude vědět rady :roll:

Anonym

Ahoj..Minulý rok jsem si podbarvila vlasy na černo a teď je mám odrostlou hnědou.Od přírody jsem blond a chtěla bych zkusit platinovou blond s růžovým melírem.Myslíte, že se mi podaří přejít zpátky na blond po jednom obarvení nebo zesvětlení?? :roll: Moc prosím o odpověď :roll:

zizinka
Offline
Na fóru od: 16.03.2009

Denisaaa wrote:Ahojj šli jste uz nekdy do toho ? .. Já bych to chtěla zkusit ale trochu se bojim...jaky s tím mate zkušenosti ? :).. samozdřejmě bych šla ke kadernici ale bojim se toho ze mam celkem svetly oblicej ne az nak extremne ,ale nechtela bych vypadat nak silene světle.. jinak mam od prirody hnede vlasy.. :) fotky mam tady http://www.libimseti.cz/denca879" onclick="window.open(this.href);return false; .. a halvne nechci vypadat jak kanarek.. :D se zarive zlutou barvou.. chtela bych nakou hezkou platinovou :)..De toho docilit? ..
Blond ti opravdu moc sluší :o :o